• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-495-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

دعوت 4 فوتسالیست قزوینی به اردوی تیم ملی

دبیر هیئت فوتبال استان از دعوت چهار فوتسالیست استان به اردوی تیم ملی خبر داد.

محمود عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: کادر فنی تیم فوتسال جوانان کشور در حالی فهرست نفرات دعوت‌شده به اردوی تیم ملی را منتشر کرد که دراین‌بین نام چهار ورزشکار استان هم به چشم می‌خورد.

وی افزود: حسین ابراهیمی، امیرحسین کاکاوند، محمد یقین لو و امیرحسین زینلی چهار فوتسالیست استان هستند که با دعوت کادر فنی تیم ملی در مرحله جدید اردوی آماده‌سازی تیم ملی حضور می‌یابند.

عبدالهی اضافه کرد: حمید اسماعیلی مطلق و محمدرضا پیرایش از قم، مهدی حمیدی از خوزستان، محمد عرفان شجاعی و امیر محمدحسنی از مرکزی، مرتضی پودات از هرمزگان، علی سلطانی و محمدحسین زاده از آذربایجان غربی، حسین میره زار از لرستان، مجتبی طوطیان و حسین حمید زاده از اصفهان و سپهر حیدری از مازندران ازجمله بازیکنانی هستند که چهار فوتسالیست استان را در اردوی آماده‌سازی تیم ملی همراهی می‌کنند.

وی افزود: دعوت از چهار فوتسالیست استان به اردوی تیم ملی نشان می‌دهد که مسئولان این رشته ورزشی تمرکز بر روی رده‌های سنی پایه را فراموش نکرده‌اند و با توجه به قابلیت‌های بالای فوتسالیست‌های خطه قزوین می‌توان امیدوار بود که رفته‌رفته تعداد ورزشکاران دعوت‌شده به اردوی تیم‌های ملی فوتسال بیشتر هم بشود.

دبیر هیئت فوتبال استان قزوین اظهار امیدواری کرد که فوتسالیست‌های استان بتوانند در اردوی آماده‌سازی تیم ملی بهترین عملکرد را از خود بر جای بگذارند و در ترکیب نهایی لیست تیم ملی قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: اردوی آماده‌سازی تیم فوتسال جوانان کشور از امروز زیر نظر علی صانعی سرمربی تیم ملی در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال ایران آغازشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: