• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-795-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

قزوین میزبان اردوی تیم ملی سپک تاکرا

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان از میزبانی قزوین از اردوی ملی پوشان سپک تاکرا خبر داد.

مرتضی ململی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: با درخواست انجمن‌های ورزشی استان و موافقت فدراسیون چهارمین و آخرین اردوی آماده‌سازی ملی پوشان سپک تاکرای کشور به میزبانی قزوین سپرده شد.

وی افزود: ماه گذشته هم قزوین میزبانی از ملی پوشان سپک تاکرای کشورمان را عهده‌دار بود و از این حیث در دو ماه اخیر این دومین بار است که اردوی تیم ملی سپک تاکرای کشورمان در قزوین برگزار خواهد شد.

ململی عنوان کرد: در این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی به‌مانند اردوهای قبلی سه ورزشکار قزوینی و یک مربی از استان در تمرینات حضور دارند که از این حیث این نکته امیدوارکننده است و شنان می‌دهد که این رشته ورزشی در قزوین به‌خوبی جایگاه خود را پیداکرده است.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان قزوین عنوان کرد: رامین رامندی، حمید گروه ای و علیرضا احمدی سه ورزشکاری هستند که با ارائه نشان دادن توانمندی‌های خود در اردوهای قبلی توانستند نظر و اعتماد کادر فنی را جلب کنند تا نام آنان در اردوی جدید هم به چشم بخورد.

وی اضافه کرد: سید محمد حداد هم مربی استان هم به‌عنوان مربی در کنار کادر فنی تیم سپک تاکرای کشورمان هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد.

ململی افزود: این آخرین اردوی ملی پوشان سپک تاکرای کشورمان است که از دهم تا هجدهم آذرماه به میزبانی قزوین برگزار خواهد شد.

وی گفت: تیم ملی سپک تاکرا خود را برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی تایلند آماده می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: