• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2994-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

ایسنا، رسانه امیدبخش/4

از ویژگی‌های خبرگزاری ایسنا در قزوین اطلاع‌رسانی بدور از حواشی است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین بابیان اینکه اخبار خبرگزاری ایسنا در استان را پیگیری و رصد می‌کند، گفت: صداقت و اطلاع‌رسانی خارج از حواشی از جمله ویژگی‌های این رسانه در استان است.

ایرج زاهدپور مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با تبریک فرارسیدن سالگرد تأسیس خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: باید از فعالیت خبرنگاران این رسانه که برای اطلاع‌رسانی بیشتر در جامعه تلاش می‌کنند تشکر و تقدیر کرد. 

وی افزود: بی‌شک بالا بردن میزان نقدپذیری در جامعه نیازمند روشنگری شفاف است که امید است همه اقشار مردم و رسانه‌های جمعی در داشتن صداقت در گفتار و رفتار تلاش خود را مضاعف دارند. 

زاهدپور بیان کرد: رسانه‌ها رسالت سنگینی را در مسیر اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه بر دوش دارند ازاین‌رو رسانه‌ها و جامعه خبرنگاران باید در این مسیر حرکت کرده و به آن اهتمام داشته باشند. 

این مسئول بابیان اینکه اخبار خبرگزاری ایسنا در استان را پیگیری و رصد می‌کند، گفت: صداقت و اطلاع‌رسانی خارج از حواشی از جمله ویژگی‌های این رسانه در استان است. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها نباید به حواشی وابسته باشند ازاین‌رو امیدوارم خبرگزاری ایسنا در انجام رسالت‌های خود به نحو احسن موفق بوده و منشأ خیر و برکت در کشور باشد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: