• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-3094-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : ----

ایسنا، رسانه امیدبخش/3

ایسنا زنده و پویا و خبرگزاری‌ ممتاز قزوین است

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین در آستانه سالگرد افتتاح ایسنا گفت: این خبرگزاری زنده و پویاست و به‌روز بودن، همیشه درصحنه حاضر بودن آن‌هم در قزوین و ثبت رویدادهای خبری استان از ویژگی‌های آن است.

محمد کریم کاظم پور رئیس خانه مطبوعات استان و مدیرمسئول روزنامه صبح وطن قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، ضمن تبریک سالگرد تأسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: این خبرگزاری زنده و پویاست و به‌روز بودن، همیشه درصحنه حاضر بودن آن‌هم در قزوین و ثبت رویدادهای خبری استان از ویژگی‌های آن است.

وی با اشاره به اینکه هر رسانه‌ای خط‌مشی و سیاستی را دنبال می‌کند، تصریح کرد: در ایسنا قواعد حرفه‌ای خبر رعایت می‌شود و ایسنای قزوین اصول حرفه‌ای اطلاع‌رسانی را رعایت و همیشه اصل خبر را بر حواشی آن ترجیح داده که این یک عنصر بسیار مهم است.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین خاطرنشان کرد: خبرنگاران ایسنا پویا هستند و تحصیلات، تجربیات و معلومات آنان بی‌ارتباط با رسانه نیست و جوانی و پویایی آن‌ها کمک کرده تا باانرژی در این عرصه به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد: مدیران ایسنا کاملاً به قواعد اطلاع‌رسانی حرفه‌ای در این دوره آشنا هستند و سردبیر خوش‌فکر آن به‌خوبی می‌داند مجموعه را چطور در راستای اهداف اطلاع‌رسانی مدیریت کند و از این لحاظ یکی از ممتازترین خبرگزاری‌های استان است.

مدیرمسئول روزنامه صبح وطن قزوین در پایان اضافه کرد: قطعاً چنین مجموعه‌ای تحت یک مدیریت کلان هدفمند به این موفقیت رسیده است که باید به مدیران ارشد ایسنا، سردبیر و خبرنگاران آن تبریک گفت که چنین مجموعه‌ای متوازن و همراهی را مدیریت و راهنمایی می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: