• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5390-5
  • خبرنگار : 59002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عملکرد بسیج سازندگی استان قزوین در کرمانشاه قابل قبول بوده است/رضایت عموم مردم از حضور سپاه استان قزوین در کرمانشاه

مدیر آی تی و عاملین ذی‌حساب ستاد فرماندهی کل سپاه با ابراز رضایت از عملکرد سازمان بسیج سازندگی استان قزوین، فعالیت‌های اجرایی این سازمان را اثربخش دانست.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
احمد هاشمی مدیر آی تی و عاملین ذی‌حساب ستاد فرماندهی کل سپاه در بازدید از عرصه‌های بسیج سازندگی در استان قزوین حضور این سازمان در استان را مثبت ارزیابی و اظهار کرد: ارائه خدمات به مردم مخصوصاً در مناطق محروم و کمک به سازندگی کشور نیاز امروز جامعه ما محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نباید سازندگی در کشور را بر عهده یک سازمان و یا نهاد مجزا دانست، تأکید کرد: روحیه جهادی با پیوند باروحیه انقلابی می‌تواند سازندگی همه عرصه‌ها را به دنبال داشته باشد.

هاشمی که از سد آبی‌خاکی کیخنان در آقابابا بازدید می‌کرد، ادامه داد: کمک به حل معضلات و مشکلات مردمی از سوی سازمان بسیج سازندگی مطمئناً امید مردم به انقلاب را بیشتر از قبل خواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به عملکرد این سازمان در کرمانشاه، عنوان کرد: حضور به‌موقع و مؤثر سپاه استان قزوین و بسیج سازندگی در کرمانشاه و کمک به سازندگی دو روستای قره‌بلاغ اعظم و بابااسکندر بدون شک گامی مؤثر در کاهش آلام مردم منطقه زلزله‌زده است.

مدیر آی تی و عاملین ذی‌حساب ستاد فرماندهی کل سپاه تأکید کرد: همه دستگاه‌ها باید با الگوگیری از این نگاه جهادی، همراهی و همکاری با این نهاد جهادی را برای رفع محرومیت در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: