• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-891-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری تور صنعتی برای مهندسین سازمان نظام‌مهندسی ساختمان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: برگزاری تور صنعتی برای مهندسین سازمان نظام‌مهندسی در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین قرار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، حمیدرضا خانپور در مراسم ادای سوگندنامه حرفه‌ای مهندسان جوان جدیدالورود استان گفت: برگزاری تورهای صنعتی برای مهندسین از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک و نواحی صنعتی که در تولید مصالح و فرآورده‌های ساختمانی فعالیت می‌کنند را از برنامه‌های پیشبردی جهت ارتقاء سطح دانش و به‌روزرسانی مهندسین ناظر جدید در حوزه فعالیت‌های ساخت‌وساز عنوان کرد.

وی تلاش و نظارت ناظرین را در حفظ و صیانت از سرمایه صنعتگران، بهره‌گیری از فنّاوری‌های نوین و استاندارد، ارسال گزارش به‌موقع تخلفات توسط ناظرین به شرکت شهرک‌ها جهت جلوگیری از بروز مشکلات را از مهم‌ترین موارد فعالیت مهندسین نظام‌مهندسی استان در شهرک‌ها صنعتی استان دانست.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان با تأکید بر درس‌آموزی از زلزله سرپل ذهاب، رعایت اصولی کلیه ضوابط و مقررات نظام‌مهندسی در ساخت‌وساها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی را از وظایف ذاتی و مطابق با اصول فنی برشمرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به اینکه مجوز ساخت‌وساز و پایان کار ساختمان به‌صورت رایگان از سوی این شرکت برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی صادر می‌شود لذا کلیه ساخت‌وسازهای واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با نظارت ناظرین سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان و شرکت شهرک‌های صنعتی صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: