• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1391-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی :

تلاش می‌کنیم بودجه معقول ارائه شود

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در کمیسیون تلفیق بودجه حضور دارم تلاش می‌کنم که بودجه معقولی ارائه شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سید حمیده زرآبادی در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین، تصریح کرد: شاهرخی در استان قزوین خدمات ارزنده‌ای داشتند، وی در سه بحث سیاسی، امنیتی و اجتماعی توازن را رعایت کردند.

وی افزود: شاهرخی درزمینهٔ ارتباط با تشکل مردمی درزمینهٔ اجتماعی خیلی خوب کار کردند و تشکل‌ها و جوان‌ها به‌راحتی با وی ارتباط می‌گرفتند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آشناگر نیز دارای سابقه خوبی است و مدیری توانمند، با تعامل و با تفکر همراه است.

وی با اشاره به بودجه سال ۹۷ تأکید کرد: بودجه امسال پرسروصداترین بودجه سال‌های اخیر است و من به‌عنوان نماینده کمیسیون صنایع و نماینده مردم قزوین در کمیسیون تلفیق بودجه حضور خواهم داشت.

زرآبادی یادآور شد: مدیران اگر پیشنهادی درزمینهٔ بودجه دارند ارائه دهند، افزایش قیمت حامل انرژی و حذف یارانه‌ها مسائل پرماجرا است تلاش می‌کنیم بودجه معقول و راهبردی ارائه شود تا شاهد توسعه و پیشرفت کشور باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: