• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3392-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حماسه بصیرت/ 11

اجازه نمی‌دهیم انقلاب ایران به دست فتنه‌گرها آسیب ببیند/ اهتمام دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون شهدا است ما به همین راحتی اجازه نمی‌دهیم انقلاب ایران به دست فتنه‌گرها آسیب ببینند

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
احمد امیرآبادی فراهانی در بزرگداشت حماسه ۹ دی که با حضور پرشور مردم قزوین در خیابان شهدا برگزار شد، تصریح کرد: در طول ۴ دهه گذشته از عمر انقلاب، دشمنان انقلاب و در رأس آن رژیم صهیونیستی و آمریکا نقشه‌های شومی برای بر باد دادن انقلاب داشته‌اند.

وی افزود: پیروزی انقلاب باعث بیداری محرومین و مستضعفین شد، آمریکا جمهوری اسلامی را به‌عنوان کشوری که تمام اهدافش را به خطر انداخت در مقابل خود می‌بیند و همواره به دنبال دشمنی با ایران است، در ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان در حمله طبس شکست خوردند همچنین ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس پیروز و سربلند بیرون آمدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمریکایی‌ها با شبیخون فرهنگی به دنبال ضربه زدن به جوانان کشور هستند، آن‌ها می‌خواهند جوانان را از انقلاب و اسلام دور کنند و تاکنون با ایجاد ماهواره و حمله به ارزش‌های ملت ایران و با بودجه‌هایی که در کنگره آمریکا تصویب می‌کنند موفق به پیروزی نشدند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران و جوانان با توکل بر خدا و قرار گرفتن در محیط سالم و انقلابی و استفاده از مکتب عاشورا پیروز شدند، آمریکا و دشمنان اسلام در سال ۸۸ چندین انقلاب مخملی در کشورهایی از قبیل اکراین و گرجستان رقم زدند که موفق شدند، آن‌ها می‌خواستند در ایران هم این کار را انجام دهند ولی شکست خوردند.

امیرآبادی تأکید کرد: آن‌ها می‌خواستند در ایران با انتخاب یکرنگ در انقلاب مخملی پیروز شوند و رأی مردم برایشان مهم نبود، اما مقام معظم رهبری ایستاد و از رأی مردم صیانت کرد و دشمنان موفق نشدند و در ۹ دی ملت ایران سیلی محکمی به آمریکا زد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در همه حوادث راه را برای ملت ما باز کردند و اجازه ندادند به‌نظام خللی وارد شود، قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری آن سال شاهد این بودیم که سفارت انگلیس ویزاهای خود را چند برابر کند و پروازها چند برابر شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سالم‌ترین انتخابات همواره در ایران برگزار می‌شود و تقلب به‌هیچ‌وجه اتفاق نیفتاده است و عوامل نظارتی به جد مراقب هستند که تقلبی نشود همان‌طور که از صندوق دولت اصولگرا، دولتی اصلاح‌طلب پیروز می‌شود نشان می‌دهد که تقلبی در کار نبوده است.

وی تصریح کرد: دشمنان بعد از فضای ایجادشده در سال 88، این‌ها بعضی از افراد را که فکر می‌کردند کاندید انتخاباتی خود پیروز شده است را ترغیب کردند که به خیابان‌ها بیایند اما مردم فهمیده ایران به این توطئه دشمن پی بردند و صف خود را جدا کردند.

امیرآبادی تأکید کرد: ملت ایران هوشیار است و در مقابل منافقین می‌ایستد و سیلی محکمی به دهان مستکبرین می‌زند، ما برای عدالت و مبارزه با ظلم قیام کردیم و آرمان ما و تدابیر رهبری ما دفاع از مظلوم در مقابل ظالمان است.

وی یادآور شد: انقلاب ما مبارزه با اشرافی‌گری و مبارزه با تبعیض است، امروز با این شعار و عمل به میدان آمدیم چراکه تا مرگ بر آمریکا میگوییم آمریکا دست از سر ما برنمی‌دارد، پس از فتنه ۸۸، آمریکا فتنه دیگری برپا کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از فتنه‌هایی که ایجاد کرد به وجود آوردن گروه تروریستی داعش باهدف از بین بردم امنیت در منطقه بود، اما جبهه مقاومت ایستادگی کرد و پیروز شد.

وی بیان کرد: بعضی‌ها ساده‌لوح و مزدور آمریکایی بودند که داخل کشور می‌گفتند ما را چه به سوریه و عراق، آن‌هایی که امروز هم شعار نه غزه و نه لبنان سر می‌دهند مزدور آمریکا هستند، آمریکا هیچ‌وقت دست از توطئه برنمی‌دارد.

مشکلات معیشتی مردم باید رسیدگی شود

امیرآبادی بابیان اینکه ما می‌دانیم که مردم مشکل معیشتی دارند و در سختی هستند، یادآور شد: انقلاب ما حاصل خون شهدا است و اجازه نمی‌دهیم انقلاب ایران به دست فتنه‌گرها آسیب ببیند، دشمن با سوءاستفاده از مشکلات مردم به دنبال ایجاد فتنه جدید در کشور است.

وی خاطرنشان کرد: مردم گلایه دارند که گلایه‌های آنان بر حق و درست است، ما این‌ها را قبول داریم باید تلاش کنیم باروحیه و تفکر بسیجی و استفاده از ظرفیت جوانان مشکلات را حل کنیم.

نماینده مردم قم تصریح کرد: جوانان می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند، ما نیز در مجلس از تمام حقوق شما حمایت می‌کنیم، اگر دولت می‌خواهد مشکلات را حل کند ما از دولت حمایت می‌کنیم، وزیر اقتصاد نیز قول داده است که هرچه زودتر مشکل اقتصادی و مالی را حل کنند.

وی با اشاره به مؤسسات مالی اعتباری اظهار کرد: مردم به حاکمیت اعتماد کردند و در این مؤسسات مالی سپرده‌گذاری کردند؛ دولت باید به این مشکلات رسیدگی کند و به فکر حل آن باشد، اگر دولت به فکر مشکلات معیشتی مردم نباشد حمایت مجلس را نیز از دست می‌دهد.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: به دشمنان نیز اعلام می‌کنم که نمی‌توانند از این تجمعات مردم که به خاطر مسائل معیشتی است سوءاستفاده کنند و ملت ایران مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهد زد.

وی یادآور شد: در بودجه سال ۹۷ تلاش می‌کنیم آنچه صلاح مردم است اجرایی شود و بودجه طوری مشخص شود که آرامش و رفاه ملت را تضمین کند، اطمینان می‌دهیم که حل مشکلات مردم برای ما در رأس امور قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: