• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3592-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین:

اجازه نمی‌دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: مردم ما در عرصه‌ها و ادوار مختلف این مهم را به اثبات رسانده‌اند که به کشور و نظام علاقه دارند ولی برخی می‌خواهند بیان دغدغه از سوی مردم را وارونه جلوه دهند حال‌آنکه دشمن همه ما یکی است بنابراین اجازه نمی‌دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، حجت‌الاسلام نورالله قدرتی در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال که در سالن جلسات دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: 9 دی نشان داد که مردم پای انقلاب ایستاده‌اند و ذره‌ای در این مسیر کوتاه نمی‌آیند.

وی ادامه داد: امروز مردم مشکلاتی دارند ولی برخی می‌خواهند از این گلایه و اظهارنظر مردم سوءاستفاده کرده و ذائقه مردم را تلخ کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: مردم ما در عرصه‌ها و ادوار مختلف این مهم را به اثبات رسانده‌اند که به کشور و نظام علاقه دارند ولی برخی می‌خواهند بیان دغدغه از سوی مردم را وارونه جلوه دهند حال‌آنکه دشمن همه ما یکی است بنابراین اجازه نمی‌دهیم گلایه اقتصادی مردم را سیاسی کنند.

وی افزود: رعایت حقوق مردم یک اصل اساسی است و نباید اجازه داد مسئولی در انجام وظایف خود نسبت به مردم کوتاهی کند که باید برای حل مشکل مردم تلاش کنیم و اقدام دستگاه قضایی در حل مشکل منطقه‌ای در آبیک نیز در همین راستاست.

حجت‌الاسلام قدرتی خاطرنشان کرد: همه مسئولان مکلف و موظف به خدمت به مردم هستند و اگر همه گوش به فرمان رهبری برای خدمت به مردم تلاش جهادی داشته و بر اساس اقتصاد مقاومتی حرکت کنند دیگر شاهد برخی مسائل و مشکلات نخواهیم بود.

در ادامه محمدعلی حضرتی‌ها مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان قزوین اظهار کرد: منطقه الموت یکی از مناطق بکر و زیبای طبیعی است که فرصت‌های گردشگری بسیاری در آن قرار دارد.

وی عنوان کرد: یکی از تهدیدهای موجود تجاوز به حریم آثار تاریخی و فضاهای طبیعی است درحالی‌که این مناطق در نوبت ثبت جهانی است.

حضرتی‌ها یادآور شد: امروز دستگاه قضایی و سایر دستگاه قضایی با کمک به میراث فرهنگی می‌توانند بستر مناسبی را برای حفظ این میراث ماندگار فراهم کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: