• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2091-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

نباید سرمایه‌گذاران را معطل گذاشت

استاندار قزوین تأکید کرد: اگر می‌خواهیم اهلیت یک سرمایه‌گذار را مشخص کنیم باید در همان چند ماه و سال اول مشخص شود نه این‌که بعد از چند سال تازه به فکر تعیین اهلیت آن باشیم و همه را معطل کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در بررسی مشکلات سرمایه‌گذاران مشاهده می‌شود ما فقط یک‌سویه از متقاضیان و سرمایه‌گذاران انتظار داریم به تعهد خود عمل کنند که منطقی نیست.

وی اضافه کرد: وقتی ما به‌عنوان بخش دولتی به تعهدات خود عمل نمی‌کنیم چه انتظاری از بخش خصوصی داریم که آن‌گونه که ما می‌خواهیم عمل کند.

استاندار قزوین گفت: مدیران دولتی باید ابتدا به همه تعهدات خود با سرمایه‌گذاران و متقاضیان طرح‌ها عمل کنند سپس انتظار داشته باشند بخش خصوصی به تعهداتش عمل کند.

زاهدی از طولانی شدن روند سرمایه‌گذاری در استان گلایه کرد و یادآور شد: از اجرای طرح نمونه گردشگری در آبگرم بیش از ۱۶ سال می‌گذرد و ما هنوز وضعیت زمین این سرمایه‌گذار را مشخص نکرده‌ایم چند هکتار است.

وی بیان کرد: اگر می‌خواهیم اهلیت یک سرمایه‌گذار را مشخص کنیم باید در همان چند ماه و سال اول مشخص شود نه این‌که بعد از چند سال تازه به فکر تعیین اهلیت آن باشیم و همه را معطل کنیم.

زاهدی تصریح کرد: اگر بخواهیم با این روش جلو برویم نمی‌توان انتظار داشت سرمایه‌گذاران متعددی وارد استان شده و در این منطقه برنامه‌ای اجرا کنند.

وی پس از طرح مشکلات ۶ سرمایه‌گذار در حوزه دامداری، رستوران، مجتمع بین‌راهی، نیروگاه، سیلو، شن و ماسه و شنیدن دیدگاه‌های کارشناسی برای تسریع در امور آن‌ها دستور لازم را صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مقرر شد زمین موردنیاز منطقه نمونه گردشگری آبگرم در مدت یک ماه تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: