• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3692-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

نایب‌رئیس فراکسیون پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی مجلس:

مجلس مطالبات مردم را پیگیری می‌کند

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم مطالبات به‌حق دارند که وظیفه مجلس و دولت بررسی و پیگیری به‌حق این مطالبات است.

بهمن طاهرخانی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین،
با اشاره به ناآرامی‌های به‌وجود آمده در چند شهر کشور تصریح کرد: این حرکت چه توسط افراد بومی شهرها چه از طریق افراد غیربومی رخ‌داده باشد درهرحال حرکت سرزنش شده‌ای است.

وی افزود: ما از حق‌خواهی و مطالبه‌گری به‌حق مردم، حمایت می‌کنیم اما اتفاقاتی که در برخی شهرها صورت می‌گیرد ازنظر ما صددرصد غیرقابل‌قبول است و فردی که می‌خواهد به‌حق خود برسد به بیت‌المال تعرض نمی‌کند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس خاطرنشان کرد: ما در راستای احقاق حقوق مردم از هر صنف و طبقه‌ای با شجاعت و شهامت حمایت می‌کنیم، اما با افرادی که می‌خواهند ناامنی ایجاد کنند و آب در آسیاب پوسیده دشمن بریزند باید برخورد قانونی صورت گیرد.

وی یادآور شد: هرکسی هر حرفی دارد باید در قالب قانون مسائل خود را مطرح کند، بخشی از این اتفاقات جنبه احساسی دارد و برخی از جوانان را جو گرفته است، بخشی دیگر نیز ناشی از دخالت مخالفین نظام و شیاطین است.

طاهر خانی تصریح کرد: مسئولین نظام با هوشیاری مراقب این قضیه خواهند بود، مردم نیز هوشیارانه بدانند که مطالبات حق آن‌ها نباید به‌گونه‌ای مطرح شود که دستاویز دشمنان قرار گیرد و دشمنان از این نیاز مردم به نفع خود استفاده کند.

وی تصریح کرد: این وظیفه قوای حاکم بر کشور است که از حقوق مردم دفاع کنند، مردم نیز باید حواسشان جمع باشد و صف خود را از افراد معاند جدا کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: