• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2791-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

برخی از صنایع استان، پاسخگوی نیازهای روز نیستند

استاندار قزوین گفت: برخی از صنایع استان پاسخگوی نیازهای روز نیستند و برای ساماندهی درست این بخش باید دید همه‌جانبه داشت.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، عبدالمحمد زاهدی در جلسه دیدار انجمن صنایع غذایی استان اظهار کرد: در حوزه واحدهای صنعتی با مسائل و مشکل مواجه هستیم و مشکلات این واحدها هم چیزی نیست که صرفاً با پول و تسهیلات حل شود.

وی افزود: برخی از واحدهای صنعتی با کمتر از حدنصاب ظرفیت خود فعالیت می‌کنند و همه مشکلات این واحدها هم سرمایه در گردش نیست که بتوان آن را حل‌وفصل کرد.

استاندار بابیان اینکه فرسوده بودن ماشین‌آلات صنعتی از مشکلات این بخش است، تصریح کرد: امروزه قدیمی بودن فنّاوری را در بیشتر قسمت‌های صنعت می‌توان مشاهده کرد و در برخی از واحدها نیز با مشکل مدیریت مواجه هستیم.

زاهدی بابیان اینکه برخی از صنایع استان پاسخگوی نیازهای روز نیستند، ادامه داد: باید از سرمایه‌گذار واقعی حمایت کرد؛ کسی که دارای فهم سرمایه‌گذاری است و اهلیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: مدیران توانمندی در بخش صنایع استان فعالیت دارند و برای ساماندهی درست این بخش باید دید همه‌جانبه داشت و از سرمایه‌گذاران موفق حمایت کرد.

استاندار قزوین بابیان اینکه سرمایه‌گذار موفق نزد بانک‌ها نیز از درجه اعتبار برخوردار است، اضافه کرد: اجرای طرح‌های توسعه‌ای در صنایع هم موردحمایت دولت است و هم سودآوری بالایی دارد و از طرف دیگر در اجرای این طرح‌ها از آب و حامل‌های انرژی کمتری مصرف می‌شود.

زاهدی عنوان کرد: از طرح‌های توسعه‌ای حمایت می‌کنیم و با پیگیری مسائل و مشکلات بخش صنعت سعی می‌کنیم موانع را از پیش روی صنعت برداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: