• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-1897-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی:

بخش کشاورزی شهرستان آوج توسعه یابد

نماینده مردم بوئین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی: شهرستان آوج استعدادهای زیادی برای توسعه بخش کشاورزی دارد که باید موردتوجه مسئولین قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، روح‌الله بابایی صالح در دیدار با هومن حاجی ملکی سرپرست جدید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آوج خواستار توسعه بیشتر بخش کشاورزی و خدمات‌رسانی بهتر به کشاورزان و بهره‌برداران این شهرستان شد.

هومن حاجی ملکی سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آوج گفت: شهرستان آوج بستر مناسبی در بخش کشاورزی دارد و کشاورزان و بهره‌برداران این شهرستان نیازمند حمایت بیشتری هستند.

وی گفت: این شهرستان پتانسیل مستعدی در بخش کشاورزی دارد بنابراین باید از این ظرفیت در راستای تولید بیشتر محصولات کشاورزی بهره برد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آوج اظهار کرد: با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات در جهاد کشاورزی و ازآنجاکه شهرستان آوج جزو مناطق محروم استان محسوب می‌شود ارائه خدمات بهتر به تولیدکنندگان بخش کشاورزی این شهرستان لازم و ضروری است.

حاجی ملکی تصریح کرد: تعامل و همکاری بیشتر مسئولین دستگاه‌های اجرایی با جهاد کشاورزی زمینه رشد و توسعه بیشتر این بخش را فراهم می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: