• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4492-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

از مطالبه گری و حق‌خواهی در مسیر حفظ منافع ملی حمایت می‌شود

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالبه گری و حق‌خواهی درجایی که آرامش و حفظ منافع ملی و اهداف نظام باشد موردحمایت است، گفت: باید با افرادی که با ایجاد ناهنجاری اجتماعی در کشور آشوب و تخریب کردند صد درصد برخورد شود و به آن‌ها اجازه نداد که میدان را به دست بگیرند.

بهمن طاهر خانی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین و نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، با توجه به مطالبات مردم در جامعه اظهار کرد: نباید خود را به خواب غفلت زد چراکه افرادی خود را به ریسمان حاکمیت وصل کرده و در عمل برخلاف منافع و اهداف نظام و حاکمیت حرکت می‌کنند.

وی افزود: متأسفانه امروز بی‌عدالتی در جامعه بیداد می‌کند و فقر و غنا روزبه‌روز در حال گسترش بسیار است و تفاوت فاحشی را میان این دو در کشور شاهد هستیم.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی از منافع کشور استفاده کامل برده و در مقابل برخی نان شب ندارند، گفت: در حال حاضر برخی ممکن است شایستگی لازم را برای مسئولیت نداشته باشند و کشور را تاراج و غارت کنند.

طاهر خانی ادامه داد: در نظام خصوصی‌سازی شاهد آن هستیم که اهداف و برنامه‌ها به‌هیچ‌عنوان به نفع مردم عمل‌نکرده و کارخانه‌های دولتی با میلیاردها تومان ارزش مالی باقیمتی بسیار پایین به بخش خصوصی داده‌شده است، باید تمامی این موارد به‌دقت بررسی شود.

این مسئول با بیان اینکه مطالبه گری و حق‌خواهی درجایی که آرامش، با انسانیت و حفظ منافع ملی و اهداف نظام باشد موردحمایت است، گفت: افرادی که به‌صورت مسالمت‌آمیز برای بیان حرف و دغدغه خود وارد میدان می‌شوند و خواهان عدالت در جامعه هستند باید تحویل گرفته‌شده و حرف‌هایشان را به‌درستی شنید و پذیرفت.

وی ادامه داد: در مقابل افرادی که با ایجاد ناهنجاری اجتماعی در کشور آشوب و تخریب کردند باید با آن‌ها صد درصد برخورد شود و به آن‌ها اجازه نداد که میدان را به دست بگیرند.

نماینده مردم تاکستان یادآور شد: اینکه در شعار از عدالت امام علی (ع) سخن گفته شود اما در عمل مردم آن را مشاهده نکنند نشان می‌دهد باید در کشوری که به نام مقدس اسلام مزین شده و قوانین و شریعت اسلامی در آن حاکم است، کاری انجام دهیم که عدالت به‌مثابه میوه لذیذ به کام مردم شیرین بیاید و عدالت در جامعه برای عموم مردم ملموس و محسوس باشد و مردم شاهد اجرای آن باشند.

وی با اشاره به مطالبه جدی مردم برای رفع بیکاری و تورم تصریح کرد: متأسفانه کاری برای رفع بیکاری انجام‌نشده و تورم به‌شدت کمر مردم را می‌شکند.

این مسئول بیان کرد: اینکه در جراید از تورم یک‌رقمی سخن گفته می‌شود اما در واقعیت مردم توان خرید اندک را ندارند و در مقابل آن‌ها ماشین‌های خارجی چندمیلیاردی برای افرادی در حال ورود است توسط مردم قابل‌پذیرش نیست چراکه این اتفاق در چارچوب عدالت قرار ندارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: باید این واقعیت را پذیرفت که این کشور به‌عنوان یک کشور اسلامی که حاصل خون هزاران شهید از جوانان رعنا و رشید است، برای یکایک ما است و باید باقی و دوام و بقا داشته باشد لذا نیاز است در عمل پایبند و وفادار به آن خون‌ها باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: