• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3391-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

اشتغال مهم‌ترین نیاز مددجویان است

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مددجویان در مراجعه به کمیته امداد از وجود مشکلات مختلف در زندگی خویش سخن می‌گویند ولی مهم‌ترین نیاز آن‌ها اشتغال است چراکه با اشتغال‌زایی و کسب درآمد زمینه حل بسیاری از مشکلات فراهم می‌آید.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در نشست با رئیس اتاق بازرگانی به بررسی راهکارهای استفاده از محصولات تولیدی و ایجاد فرایند حضور مددجویان درزمینهٔ بسته‌بندی محصولات صادراتی پرداختند.

مجید مؤمنی، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در این نشست مشکل اصلی مددجویان تحت حمایت اشتغال و مسکن خواند و گفت: مشکل فقر با کمک بلاعوض حل نمی‌شود البته در خصوص برخی از مددجویان که فاقد توانایی کار بوده و یا در سنین کودکی هستند، لازم است حمایت‌های مالی صورت گیرد.

وی ادامه داد: ایجاد اشتغال رویکردی عزتمندانه است که برای رفع فقر و محرومیت دنبال می‌کنیم چراکه هرکسی که دارای شغل باشد دیگر نیازی به کمک دیگران نخواهد داشت.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: مددجویان در مراجعه به کمیته امداد از وجود مشکلات مختلف در زندگی خویش سخن می‌گویند ولی مهم‌ترین نیاز آن‌ها اشتغال است چراکه با اشتغال‌زایی و کسب درآمد زمینه حل بسیاری از مشکلات فراهم می‌آید.

مومنی عنوان کرد: اگر مشکل اشتغال خانواده‌های مددجو و در کنار آن مسکن آن‌ها را تأمین کنیم بستر حل بسیاری از مشکلات فراهم می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری قزوین نیز در خصوص راهکارهای استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های مددجویان دیدگاه‌هایی را ارائه کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: