• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3491-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:

اقتصاد، اشتغال و معیشت مردم در اولویت قرار گیرد

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: خدمت‌رسانی، توجه به اقتصاد، اشتغال و معیشت مردم در اولویت مسئولان قرار گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار علیرضا آشناگر، معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری قزوین بابیان اینکه در منابع دینی تأکید شده است دوستی‌ها و رفاقت‌ها بر مبنای تقوا باشد، اظهار کرد: دوستی‌هایی مورد تأیید خداوند قرار می‌گیرد و در قیامت به کار انسان می‌آید که بر اساس تقوا شکل‌گرفته باشد، در غیر این صورت وبال انسان می‌شود.

وی تصریح کرد: خداوند فرموده در قیامت کسانی که در دنیا ظلم کرده‌اند، نادم و پشمان هستند و آرزو می‌کنند که‌ای‌کاش رفتارهای خود را با رسول هماهنگ می‌کردند و کسانی را به رفاقت و دوستی برمی‌گزیدند که آن‌ها را از ذکر و همراهی با دین بازنمی‌داشت.

امام‌جمعه قزوین ادامه داد: خداوند در سوره احزاب فرموده قیامت روزی است که چهره‌های این آدم‌ها در آتش جهنم دگرگون می‌شود و می‌گویند خدایا ما از بزرگان خود اطاعت کردیم و آن‌ها ما را منحرف کردند و از خدا می‌خواهند عذاب آن‌ها را دوچندان کرده و آرزو می‌کنند ای‌کاش از آن‌ها پیروی نمی‌کردند و خدا و پیامبر (ص) را فرمان می‌بردند.

آیت‌الله عابدینی در پایان خدمت به مردم، فراهم کردن زمینه تقویت عبادت و بندگی، حفظ کرامت مردم در خدمت‌رسانی، توجه به اقتصاد، اشتغال و معیشت جامعه، جلوگیری از افزایش معضلات اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد، احیای کشاورزی، جلوگیری از هدر رفت آب و فرونشست زمین و توجه به فضای دانشگاهی و تقویت نشاط علمی را بخشی از نیازهای استان قزوین معرفی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: