• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4591-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

واریز سود سهام عدالت از عصر امروز

معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان قزوین با اشاره به اینکه سود سهام عدالت از عصر امروز به‌حساب سهامداران واریز خواهد شد، خاطرنشان کرد: این مبلغ طی سه مرحله تا پایان سال جاری واریز خواهد شد.

فهیمه لزگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: سود سهام عدالت به افرادی که وارد سامانه اطلاع‌رسانی سهام عدالت www.samanese.ir شده و صورتحساب آن‌ها در سایت موجود و قابل‌رؤیت باشد، تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه دریافت سود برای افرادی که در سامانه شماره شبای بانکی وارد کرده باشند امکان‌پذیر است، تأکید کرد: سایت سهام عدالت برای افرادی که شماره شبا اعلام نکرده‌اند باز است و می‌توانند شماره شبا حساب بانکی خود را اعلام کنند.

معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان قزوین خاطرنشان کرد: افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 50 درصد تخفیف داشتند که درمجموع یک‌میلیون تومان سهام به آن‌ها تعلق‌گرفته است همچنین مبلغ سهام افرادی که اقساط تسویه نشده را واریز کردند به یک‌میلیون تومان رسیده است که سود دریافتی این افراد برای عملکرد سال 95 معادل 150 هزار تومان است.

وی تصریح کرد: افرادی که صورتحساب ارزش سهام آن‌ها کمتر از 1 میلیون تومان است نیز به نسبت ارزش سهامشان سود دریافت خواهند کرد برای مثال اگر 533 هزار تومان سهام داشته باشند حدود 52 درصد از 150 هزار تومان به آن‌ها سود تعلق می‌گیرد که این مبلغ به نسبت ارزش سهام آن‌ها خواهد بود.

لزگی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت از عصر امروز به‌حساب سهامداران واریز خواهد شد، خاطرنشان کرد: این مبلغ طی سه مرحله تا پایان سال جاری واریز خواهد شد چراکه شرکت‌های سرمایه پذیر تا پایان سال فرصت دارند این سود را واریز کنند.

وی اعلام کرد: سود شرکت‌های سرمایه پذیر 3 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده است که در مرحله نخست 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به‌حساب سازمان خصوصی‌سازی واریزشده و دولت نیز این مبلغ را بین 49 میلیون سهامدار توزیع خواهد کرد.

معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان قزوین اضافه کرد: در حال حاضر امکان اصلاح شماره شبا وجود ندارد و از طریق رسانه‌ها زمان اصلاح را اعلام خواهیم کرد.

لزگی در پایان گفت: افرادی که در خصوص سهام عدالت سؤال داشته باشند می‌توانند با شماره تماس 021-83338 تماس حاصل و یا اینکه به سامانه اطلاع‌رسانی سهام عدالت www.samanese.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: