• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4891-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، از صدور مجوز تأسیس سرمایه‌گذاری خارجی یک شرکت ترکیه‌ای (AGT) در استان، سرمایه‌گذاری 18 میلیون یورویی ترکیه‌ای‌ها و ایجاد اشتغال 150 نفری در صنعت قزوین خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، صبح امروز یک هیئت سرمایه‌گذار صنعتی ترکیه‌ای با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در محل این سازمان دیدار و  در خصوص فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی درزمینهٔ تولید ام دی اف و پارکت در استان قزوین گفتگو کردند.

وی  با اشاره به جایگاه استان قزوین به‌عنوان یکی از شهرهای مهم صنعتی در کشور گفت: موقعیت جغرافیایی و اقلیمی، وجود زیرساخت‌های مناسب صنعتی، دستیابی آسان به شاهراه‌های کشور، نزدیکی به بازار پایتخت از مزیت‌های اصلی استان در جذب سرمایه‌گذار خارجی درزمینهٔ تولیدات صنعتی است.

وی در خصوص نحوه آغاز فعالیت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای گفت: شرکت ترکیه‌ای (AGT) در فاز اول خود در استان قزوین مبلغ 18 میلیون یورو سرمایه‌گذاری خواهد کرد که صد در صد این سرمایه‌گذاری خارجی خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در ادامه گفت: این شرکت در فاز اول زمینه اشتغال‌زایی 150 تا 200 نفر از جوانان استان را فراهم خواهد کرد و در صورت انجام فازهای بعدی تا 400 نفر اشتغال قابل پیش‌بینی است.

به گزارش ایسنا، مقرر شد این سرمایه‌گذار ضمن رعایت شرایط و نحوه اجرای طرح موردنظر در استان قزوین و بعد از اخذ مجوزهای لازم از سازمان توسعه تجارت، فعالیت خود را در این استان آغاز کند که طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته تا پایان سال 2018 میلادی این شرکت کار تولیدی خود را در شهرک کاسپین قزوین آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: