• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-11890-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شعبه تخصصی شهرداری در دستگاه قضا ایجاد شود

شهردار قزوین گفت: با توجه به تعداد پرونده‌های قضایی شهرداری، در دستگاه قضا یک شعبه تخصصی برای رسیدگی به پرونده‌ها و صدور آرا تعیین شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، علی صفری در جلسه شورای شهر که شب گذشته برگزار شد، تصریح کرد: بر اساس فرموده مقام معظم رهبری امروزه کار کردن در شهرداری عبادت است چون خدمت به مردم است.

وی افزود: رابطه شهرداری با دستگاه قضا باید معنادار باشد تا در رفع مشکلات مردم گام‌های بسزایی را برداشته و به آن‌ها خدمت‌رسانی کند، از نظارت مستمر دستگاه قضا بر مدیریت شهری استقبال می‌کنیم، مجموعه مدیران شهرداری از مظلوم‌ترین مدیران هستند و نمی‌توان با یک تخلف همه را متهم کرد.

شهردار قزوین یادآور شد: با توجه به فراوانی پرونده‌ها در شهرداری امیدواریم یک شعبه تخصصی در دستگاه قضا برای رسیدگی به پرونده‌ها و صدور آرا در این حوزه تعیین شود چراکه تخلفات در هر دستگاهی ممکن است رخ دهد و این موضوع در مجموعه مدیریت شهری مستثنا نیست.

وی تأکید کرد: با توجه به نگاه فرهنگی شورای اسلامی شهر یک تفاهم‌نامه میان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و معاونت فرهنگی دستگاه قضا در جهت کاهش آسیب اجتماعی منعقد شود. کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش نشاط و شادابی در دستور کار مسئولان مجموعه مدیریت شهری بوده و در این راستا مصمم هستند برنامه‌های مختلفی را اجرا کند.

صفری خاطرنشان کرد: جلوگیری از ساخت‌وساز غیرقانونی از وظایف شهرداری قزوین است، برای برخورد با این تخلف باید همکاری بین شهرداری، نیروی انتظامی و دستگاه قضا افزایش یابد، همچنین موضوع دست‌فروشان در قزوین بسیار جدی است و بسیاری از معابر و پیاده راه‌ها برای رفع این مشکل به همکاری قوه قضائیه نیاز دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: