• دوشنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-297-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام‌جمعهٔ شهر آبیک:

نظام و اسلام مدیون شهداست

امام جمعه آبیک گفت: کار کارکنان بنیاد بزرگ و ارزشمند است زیرا به کسانی خدمت می‌کنند که اسلام و نظام مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و خانواده‌های آن‌ها است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل و یدالله محمد بیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به همراه وحدت مهدی رئیس بنیاد شهید شهرستان آبیک و مرتضی شیخی سرپرست سابق بنیاد شهید شهرستان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابوتراب موسوی امام‌جمعهٔ شهر آبیک دیدار کردند.

در این دیدار حقایق‌پور گفت: وحدت مهدی به‌عنوان رئیس بنیاد شهید شهرستان آبیک منصوب‌شده که امیدواریم با توصیه‌ها و رهنمودهای شما امام‌جمعه در انجام وظایف خود موفق باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه شهدا و خانواده‌های آن‌ها صاحبان اصلی نظام هستند، گفت: همه ما در قبال شهدا مسئول هستیم و تکلیف داریم که در زنده نگه‌داشتن یاد و خاطرهٔ آن‌ها تلاش کنیم.

وی با اشاره به بیانات امام خمینی (س) مبنی بر اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادهاست، افزود: کارکنان این نهاد تلاش می‌کنند که در خدمت به جامعه ایثارگران موفق باشند تا بتوانند ذره‌ای از زحمات آن‌ها را جبران کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه تعداد بیکاران ایثارگر در شهرستان آبیک نسبت به دیگر شهرستان‌ها کم است، گفت: امیدواریم با توصیه‌ها و رهنمودها شما امام‌جمعه بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

حقایق‌پور با اشاره به اینکه توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران است، افزود: انجام این رسالت فقط بر عهده یک دستگاه نیست بلکه در این راستا باید همه نهادها دست‌به‌دست هم دهند تا به توفیقات خوبی نائل شویم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه کاهش می‌یابد و از بین می‌رود.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام ابوتراب موسوی امام‌جمعه شهر آبیک گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران یک‌نهاد مقدس است و از جایگاه والایی نسبت به سایر نهادها برخوردار است.

موسوی افزود: کارکنان و مسئولان بنیاد در بهترین مکان به برترین بندگان خدا خدمت می‌کنند به همین دلیل باید به اهمیت کار خود واقف باشند و در ارائهٔ خدمت مطلوب به جامعه ایثارگران تلاش کنند.

وی افزود: کار کارکنان بنیاد بزرگ و ارزشمند است زیرا به کسانی خدمت می‌کنند که اسلام و نظام مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و خانواده‌های آن‌ها است.

امام‌جمعه شهر آبیک گفت: مدیران و کارکنان بنیاد در استان و شهرستان‌ها باید مراقب اعمال خود بوده و طوری عمل کنند که برای دیگر مسئولان و کارمندان الگو باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: