• سه شنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-293-5
  • خبرنگار : 59014
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برای اولین بار در استان قزوین برگزار می‌شود:

سمینار آموزشی «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان»

مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین باهدف افزایش آگاهی والدین، مربیان و معلمان درزمینه‌ی پاسخ صحیح به سؤالات متعدد کودکان و نوجوانان به‌منظور جلوگیری از بروز آسیب‌های روحی و جسمی ممانعت از گرایش فرزندان به منابع غیر معتبر جهت دریافت پاسخ سؤالات، برای اولین بار در استان، سیمنار آموزشی تربیت جنسی کودکان و نوجوانان را برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد قزوین، تربیت جنسی کودک یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مسائل در حوزه‌های تربیتی است؛ چراکه نقش مهمی در آینده کودکان ما دارد به‌ویژه آنکه در عصر فناوری ارتباطات و اطلاعات سرعت انتقال پیام و در دسترس بودن انواع اطلاعات و دانسته‌ها توسط رسانه‌های گوناگون چون اینترنت و فضای مجازی، تلویزیون و غیره کودکان ما در معرض خطر هستند.

پیچیدگی‌های دنیای امروز ضرورت آموزش والدین در تربیت جنسی کودکان و رعایت نکات مهم در سبک زندگی ما را صدچندان می‌کند.

مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین برای آموزش والدین و مربیان و نیز انتقال این ضرورت مهم در جامعه، و باهدف افزایش آگاهی والدین، مربیان و معلمان درزمینه‌ی پاسخ صحیح به سؤالات متعدد کودکان و نوجوانان به‌منظور جلوگیری از بروز آسیب‌های روحی و جسمی ممانعت از گرایش فرزندان به منابع غیر معتبر جهت دریافت پاسخ سؤالات، اقدام به برگزاری سمینار آموزشی یک‌روزه با عنوان «تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» با حضور خانم دکتر فردوسی از مدرسان برجسته کشوری نموده است.

به گزارش ایسنا، شرکت در این دوره برای والدین، مربیان و علاقه‌مندان آزاد است و علاقه‌مندانی که تا تاریخ ۴ بهمن‌ماه در این سمینار ثبت‌نام نمایند مشمول ۲۵ درصد تخفیف خواهند بود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۹-۳۳۲۳۶۷۹۷ تماس گرفته و یا حضوراً به مرکز آموزش کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی قزوین مراجعه نمایند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: