• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8790-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

جهاددانشگاهی چراغ راهنمای مسئولان باشد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: مجموعه جهاددانشگاهی می‌بایستی با ارائه نتایج امور پژوهشی خود به مدیران اعتماد آن‌ها را جلب کرده و به‌عنوان چراغ راهنمای مسئولان باشد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، علیرضا آشناگر در دیدار با سرپرست جهاددانشگاهی قزوین با وی که ظهر امروز صورت گرفت، ضمن تأکید بر استقلال جهاددانشگاهی اظهار کرد: پیشینه این مرکز نشان می‌دهد که در امور علمی و پژوهشی فعالیت‌های بسیاری صورت گرفته و نیروی انسانی مستعدی در مجموعه مستقر هستند.

وی ضمن اشاره به بضاعت‌های جهاددانشگاهی در قزوین خاطرنشان کرد: این مجموعه می‌بایستی با ارائه نتایج امور پژوهشی خود به مدیران، اعتماد آن‌ها را جلب کرده و به‌عنوان چراغ راهنمای مسئولان باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین ادامه داد: انتظار می‌رود جهاددانشگاهی به‌عنوان یک مجموعه علمی و فرهنگی به‌صورت بی‌طرف تصمیمات مدیران استان را هدایت کند.

وی تصریح کرد: همکاران جهاددانشگاهی با هر گرایش سیاسی که دارند باید در امور پژوهشی و مطالعات خود نگاه فراجناحی داشته باشند.

آشناگر با اشاره به اهمیت کار رسانه‌ای عنوان کرد: رسانه‌ها نباید دنبال ناکارآمد جلوه دادن دولت و حکومت باشند و اقدامات تخریبی انجام دهند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین با اشاره به اینکه خبرگزاری دانشجویان ایران باید اخبار امیدبخش را منتشر کند، افزود: نقد مشکلات نهادهای مختلف باید اصولی باشد و اقدام تخریبی صورت نگیرد چراکه این امر موجب ناامیدی مردم خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: