• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-395-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

نفرات برتر مسابقات شنای دختران مدارس قزوین مشخص شدند

نایب‌رئیس هیئت شنای استان قزوین از شناخت نفرات برتر مسابقات شنای دختران زیر ۱۱ سال مدارس استان خبر داد.

متین ولیعهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، گفت: در این رقابت‌ها تیم «آفتاب الف» با کسب ۲۹۶ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

وی افزود: تیم «ستارگان» با کسب ۱۹۷ امتیاز عنوان نایب‌قهرمانی و تیم «شهدای غواص» با ۸۶ امتیاز جایگاه سومی را کسب کرد.

ولیعهدی عنوان کرد: در رده سنی متولدین 89 تا 90 این رقابت‌ها آیناز هدایتی مقام اولی را کسب کرد، نسترن بابایی دوم شد و مینو معصومی بر سکوی سومی ایستاد.

نایب‌رئیس هیئت شنای استان قزوین گفت: در رده سنی متولدین سال 87 تا 88 رشته ۱۰۰ متر آزاد نیز مها میرفخار عنوان اولی را کسب کرد، نفیسه بابایی دوم شد و پریناز حسینی سکوی سومی را به دست آورد.

وی گفت: در رده سنی متولدین سال ۸۷ تا ۸۸ رشته ۶۶ متر قورباغه هم باران شورمیج عنوان قهرمانی را کسب کرد، ساغر توسلی دوم شد و آنیتا مطهری نسب سوم شد.

ولیعهدی افزود: در رده سنی متولدین سال ۸۷-۸۸ رشته ۶۶ متر پشت‌هم نیایش اکبری مقام نخست، ستایش رحمانی مقام دوم و یگانه رضایی عنوان سومی را به دست آورد.

نایب‌رئیس هیئت شنای استان قزوین عنوان کرد: در رده سنی متولدین سال ۸۶ رشته ۱۰۰ متر آزاد هم دیانا اباذری بر سکوی نخست ایستاد، الینا خباز جایگاه دومی را کسب کرد و نگار محمد زاده سوم شد.

وی گفت: در رده سنی متولدین سال ۸۶ رشته ۶۶ متر قورباغه هم عناوین اول تا سوم به ترتیب به بهار ساسانی، طهورا شالی و ساجده کرمی رسید.

ولیعهدی عنوان کرد: در رده سنی متولدین سال ۸۶ رشته ۶۶ متر پروانه هم یلدا پناهی صاحب سکوی نخست شد، هستی کشاورز عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد و زهره صفاری هم به جایگاه سومی دست‌یافت.

نایب‌رئیس هیئت شنای استان قزوین عنوان کرد: در بخش تیمی 4 در 33 متر آزاد تیمی هم تیم «مدرسه ستارگان»، «مدرسه آفتاب» و «مدرسه شهدای غواص» عناوین اولی تا سومی را کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: