• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-495-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

معرفی نفرات برتر مسابقات کاراته جام فجر قزوین

دبیر هیئت کاراته استان از شناخت نفرات برتر مسابقات کاراته جام فجر استان خبر داد.

حمیدرضا داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: در این رقابت‌ها و در رده سنی امید در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم به ترتیب محمدحسین قاسمی ٬ حسین علی نژاد و میلاد ایوبی صاحب عناوین اول تا سوم شدند.

وی افزود: در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم رده سنی امید هم امیرحسین بابایی٬ محمدرضا کاظمی و اسماعیل شعبانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

داوری عنوان کرد: در رده سنی امید وزن ۸۴ کیلوگرم هم دانیال دست افکن و علی مختارپور عناوین قهرمانی و نایب‌قهرمانی را کسب کردند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین عنوان کرد: در رده سنی نوجوانان و در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم هم به ترتیب علیرضا حیدریان ٬ محسن افلاطونی و رضا بیگدلی صاحب عناوین اول تا سوم شدند.

وی گفت: در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم رده سنی نوجوانان هم علیرضا محمدی، ابوالفضل نصیری و علی بصیری به ترتیب عناوین اول تا سوم شدند.

داوری افزود: در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم رده سنی نوجوانان هم علی وصی و محمدرضا علیان صاحب عناوین قهرمانی و نایب‌قهرمانی شدند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین گفت: در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم رده سنی نوجوانان هم امیرحسین زینالی، علی فصیحی رامندی و مهدی طاهرخانی به ترتیب اول تا سوم شدند و در وزن ۷۰ کیلوگرم این رده سنی هم سامان اولادی، داوود صمدی و امیر محمد رجبی به ترتیب اول تا سوم شدند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین عنوان کرد: در وزن ۷۶ کیلوگرم رده سنی جوانان هم محمدرضا کاظم پور عنوان قهرمانی را کسب کرد، در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم سید افشین موسوی بر سکوی قهرمانی ایستاد و در وزن ۷۶ کیلوگرم سید محمدامین طباطبایی زاده اول شد.

وی عنوان کرد: عناوین قهرمانی وزن منهای ۵۵ و منهای ۶۸ کیلوگرم رده سنی جوانان هم به ترتیب به امیرحسین بهرامی و کاوه دست افکن رسید.

داوری خاطرنشان کرد: در بخش تیمی رقابت‌های کاراته جام فجر تیم کاراته استان با کسب چهار طلا و یک مدال برنز به سکوی قهرمانی شد.

دبیرهئیت کاراته استان قزوین گفت: تیم قزوین با کسب ۳ مدال طلا، ۳ مدال نقره و یک برنز بر سکوی دوم ایستاد و کاراته کاهای الوندی با کسب ۲ مدال طلا ۵ نقره و ۴ نشان برنز سکوی سومی را کسب کردند.

دبیر هیئت کاراته استان قزوین عنوان کرد: رقابت‌های کاراته جام فجر استان در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید و با شرکت ۷۰ کاراته کا از قزوین، تاکستان، الوند، اقبالیه، بیدستان دانسفهان، محمدیه، فارسیچین و ناصرآباد در خانه کاراته شهید حمید سیاهکالی مرادی قزوین برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: