• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-10290-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : گفتگو

علی فرخزاد:

توسعه برق‌رسانی یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب را می‌توان توسعه برق‌رسانی دانست، چراکه امروزه در تأمین و تولید برق با هیچ مشکلی روبه‌رو نیستیم.

علی فرخزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ابعاد مختلفی ازجمله فرهنگی، مذهبی و اقتصادی داشت ودر واقع  انقلاب ما همه‌جانبه بود، چراکه در آن دوران خواسته‌های مردم محقق نمی‌شد بنابراین انقلاب کردند تا به خواسته‌های خود برسند.

وی افزود: در دهه فجر پروژه‌های مختلفی افتتاح کردیم که یکی از آن‌ها پروژه برق‌رسانی بود؛ طبق آمار ارائه‌شده برق استان قزوین قبل از انقلاب 40 مگاوات بود درحالی‌که امروز در بخش‌های مختلف 750 مگاوات برق مصرف می‌کنیم که عموم آن در بخش صنعت و تولید است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین اظهار کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی دارد که اصحاب رسانه باید آن را به مردم معرفی کنند، کارهای زیادی در استان به‌ویژه در بخش روستاها صورت گرفته است که باید در خصوص این عملکردها اطلاع‌رسانی به‌درستی صورت بگیرد.

وی با اشاره به ویژگی‌های مسئولین در تراز انقلاب اسلامی یادآور شد: مسئولین در تراز انقلاب باید از خود مردم باشند و با مردم زندگی کنند؛ درد مردم را بدانند و اگر برای خواسته‌های مردم نتوانند کاری انجام دهند حداقل صحبت‌های مردم را گوش کنند و رضایتمندی نسبی را فراهم کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: