• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1392-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : گفتگو

عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

بالاترین دستاوردهای انقلاب اسلامی «استقلال» است

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به اینکه یکی از بالاترین دستاوردهای انقلاب اسلامی «استقلال» است، گفت: اگر یک سرزمین هویت نداشته نباشد دیگران برایش تصمیم می‌گیرند.

احد چگینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: یکی از بالاترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، استقلال است؛ در دنیا بسیاری از کشورها استقلال ندارند و شاید کشورهایی باشند که به‌ظاهر مستقل به نظر می‌رسند ولی در حقیقت ازنظر سازمان ملل خودشان تصمیم‌گیر نیستند.

وی تشریح کرد: اگر یک سرزمین هویت نداشته نباشد دیگران برایش تصمیم می‌گیرند؛ به نظر من بالاترین دستاورد انقلاب، استقلال ما است و اين فرصتی است که بعد از 1400 سال برای ما ایجاد شده تا حکومت شیعی بتواند منویات 1400 ساله تفکر شیعی را پیاده کند و باید از این فرصت‌ها به صورت بهینه استفاده کنیم.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان کرد: اگر مدت زمان حكومت شيعی را جمع كنيم؛‌ چند سال حکومت حضرت علی (ع)، چند سال حكومت دولت صفویه و چند سال حكومت انقلاب اسلامی، در این 1400 سال تنها به عدد 60 سال می رسيم؛ تبديل حكومت شاهنشاهی به حکومت شیعی دستاورد انقلاب اسلامی است.

چگینی در پایان یادآور شد: مقام معظم رهبری مسیری را مشخص کرده‌اند تا اصولگرايان و اصلاح‌طلبان خود رادر مقیاس انقلابی بگنجانند؛ چراکه اصولگرا و اصلاح‌طلب بودن يك برچسب است؛ اگر ما عنوان انقلابی‌گری را برای کسانی که متعهد به نظام و انقلاب هستند تعریف کنیم وسعت زیادی را شامل می‌شود و همه در این دایره می‌تواند کنار هم به اهداف انقلاب برسند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: