• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-10690-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

اخذ تعهد از ۷۸ واحد صنفی جهت عرضه البسه ممنوعه

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین اعلام کرد: در ۱۰ ماهه سال جاری از تعداد ۷۲۰ بازدید واحد صنفی ۷۸ واحد به علت فروش البسه ممنوعه، تبلیغ فرهنگ منحط غربی و نمایش و ارائه اشکال و اجناس با علائم‌شیطان‌پرستی تعهد اخذشده است.

سرهنگ عباس خسروی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی جهت پیشگیری از وقوع هرگونه بی‌بندوباری در سطح جامعه قوانینی را برای فروشندگان وضع کرده است.
 
وی افزود: نظارت پلیس بر روی اصناف به‌صورت روزانه و مستمر و موازی با بازدیدهای کارشناسان اتحادیه صنف‌های مذکور صورت می‌گیرد که در این بازدیدها ضوابط بعد از افتتاح ازلحاظ بکار گیری فروشنده خانم، نوع پوشش اسلامی، عدم تداخل صنفی و عدم عرضه البسه ممنوعه موردتوجه قرار می‌گیرد.

خسروی ادامه داد: در قانون نظام صنفی و آیین‌نامه نظارت بر اماکن عمومی برای هر صنف و رسته ضوابطی قبل و بعد از افتتاح احصاء شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی از واحدهای صنفی پس از اخذ تعهد به تکرار تخلفات خود پرداختند، گفت: در این راستا نیز ۳ واحد صنفی پلمب شده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین در پایان عنوان کرد: اداره نظارت بر اماکن عمومی برابر ضوابط و آیین‌نامه‌های مربوطه و مسئولیت ذاتی پلیس نظارت بر اماکن عمومی جهت سلامت جامعه و جلوگیری از اشاعهٔ فرهنگ‌غربی اقدام می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: