• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2691-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین:

ما به‌عنوان مسئول به وظایف خود درست عمل‌نکرده‌ایم

رئیس‌کل دادگستری استان با اشاره به اینکه مردم وظایف خود را به‌درستی انجام داده‌اند و همواره همراه مسئولان بوده‌اند، گفت: ما به‌عنوان مسئول به وظایف خود درست عمل‌نکرده‌ایم.

نورالله قدرتی رئیس‌کل دادگستری استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: دو مشکل اساسی در امر اقتصاد وجود دارد یکی اصلاح قوانین و دیگری مدیریت‌هایی که مسئولیت حمایت از اقتصاد را دارند است.

وی افزود: قوانین بانکی، بیمه و سایر قوانینی که به امر اقتصاد مرتبط می‌شود قطعاً مشکل‌دار است که با نگاه حمایتی از بخش اقتصاد باید قوانین و مقررات تغییر و اصلاح شود.

قدرتی خاطرنشان کرد: مدیران باید نگاه به این داشته باشند که بخواهیم کشوری بالنده، پیشرو و سرزنده داشته باشیم به همین جهت باید موضوع اقتصاد جدی گرفته شود.

رئیس‌کل دادگستری استان تصریح کرد: مردم وظایف خود را به‌درستی انجام داده‌اند و ما مسئولان هستیم که به‌درستی به وظایف خود عمل‌نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: اگر ما به‌عنوان مسئول برای مدیریت اقتصاد یک گام برداریم مردم ۱۰ گام برخواهند داشت چراکه بسیاری از واحدهای تولیدی ما خودجوش در حال تلاش برای اقتصاد هستند.

قدرتی تأکید کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی کوتاهی‌هایی توسط ما مسئولان صورت گرفته است.

رئیس‌کل دادگستری در پایان گفت: ما مدیران و مسئولان وظیفه‌داریم تا گره‌های کور را در جامعه شناسایی کرده و به باز کردن آن‌ها بپردازیم که اگر چنین اتفاقی صورت گیرد مردم خود همراه خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: