• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1695-5
  • خبرنگار : 59020
  • منبع خبر : گفتگو

شناخت نفرات برتر مسابقات بدمینتون جام فجر قزوین

رئیس هیئت بدمینتون استان از شناخت نفرات بدمینتون قهرمانی استان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

صدیق سخن‌سنج در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
گفت: رقابت‌های بدمینتون جام فجر استان در حالی با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد که در این مسابقات و در دو رده سنی نونهالان و جوانان ورزشکاران تاکستان، محمدیه و قزوین توانستند عناوین برتر را از آن خود کنند.

وی ادامه داد: در رده سنی نونهالان این رقابت‌ها ورزشکاران تاکستانی سنگ تمام گذاشتند و موفق شدند با کسب عناوین اول تا سوم بااقتدار در این رده سنی سکوهای اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

وی گفت: ایلیا رحمانی، نیکان رحمانی و محمد ایران‌دوست سه بدمینتون باز تاکستانی بودند که بالاتر از رقبای خود موفق شدند سکوهای اول تا سوم رقابت‌های بدمینتون جام فجر استان را به خود اختصاص دهند.

رئیس هیئت بدمینتون استان قزوین عنوان کرد: امیرمحمد قاسملو بدمینتون باز شهر محمدیه هم در رده سنی جوانان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

وی گفت: عبدی دیگر بدمینتون باز شهر محمدیه عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد و مرتضی ثابت رفتار بدمینتون باز قزوینی هم در این رقابت‌ها موفق به کسب سکوی سومی شد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قزوین با اشاره به کسب آمادگی ورزشکاران حاضر در رقابت‌های بدمینتون جام فجر استان افزود: این رقابت‌ها در سطح بالایی برگزار شد و ورزشکاران باروحیه خوب مقابل یکدیگر ظاهر شدند.

سخن‌سنج خاطرنشان کرد: رقابت‌های بدمینتون جام فجر استان با شرکت بیش از 30 بدمینتون باز در سالن شهید رجایی قزوین برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: