• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-11090-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به مناسبت دهه فجر؛

419 پروژه دهیاری‌های استان هم‌زمان افتتاح شد

آیین افتتاح هم‌زمان 419 پروژه دهیاری‌های استان قزوین بااعتبار بالغ‌بر یک هزار و 40 میلیارد ریال با حضور استاندار و مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها که در منطقه گردشگری قرخ‌بلاغ آبگرم برگزار شد، تصریح کرد: توجه به توسعه روستایی از سیاست‌ها و اولویت‌های دولت تدبیر و امید در برنامه ششم توسعه است که به تصویب مجلس رسیده است، برای سال آینده از محل صندوق توسعه ملی و هم از محل اعتبارات دولتی تسهیلات و اعتباراتی پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: ما برای توسعه روستاها به‌خصوص شهرستان آوج که 70 درصد جمعیتش روستایی است برنامه‌های وسیعی خواهیم داشت، ظرفیت خوبی به لحاظ گردشگری و تولیدی در این منطقه وجود دارد و در شهر و روستای جاذبه‌های خوبی وجود دارد.

استاندار قزوین یادآور شد: مجموعه گردشگری قرخ بلاغ می‌تواند به مسافرین عبوری سرویس بدهد و همچنین پارکی برای استفاده مردم شهر آبگرم باشد، با توجه به اینکه اینجا مسیر عبوری است در صورت همکاری مسئولین می‌توانیم اینجا بازارچه عرضه صنایع‌دستی روستاییان برپا کنیم؛ شهرستان آوج و بخش آبگرم ظرفیت خوبی برای توسعه دارد که موردتوجه قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، در این مراسم به‌طور هم‌زمان 176 پروژه در شهرستان قزوین، 101 پروژه در شهرستان تاکستان، 76 پروژه در شهرستان بوئین‌زهرا، 22 پروژه در شهرستان آبیک، 25 پروژه در شهرستان البرز و 19 پروژه نیز در شهرستان آوج به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: