• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-2097-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی:

مردم تاکستان همواره همراه دولت و نظام بودند

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: مردم تاکستان همواره پیرو ولایت‌فقیه بودن و در همه امور همراه دولت شدند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، بهمن طاهرخانی در مراسم گرامیداشت روز تاکستان که با حضور معاون رئیس‌جمهور در سالن ارشاد شهرستان تاکستان برگزار شد، تصریح کرد: مردم شهرستان تاکستان مردمی ساده و ولایت‌مدار هستند، این در حالی است که اخیراً شهرستان تاکستان مورد بی‌لطفی قرارگرفته است.

وی افزود: در ۱۹ بهمن‌ماه سال ۵۷ تیپ مسلح زرهی همدان برای کودتا به تهران می‌رفتند که از تاکستان عبور کردند، گروهی از مردم شهرستان متوجه شدند و ید واحده شدند رفتند مسیرها را بستند و مقاومت کردند و ارتشی‌ها دیدند که با مردم نمی‌توانند درگیر شوند، برگشتند.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین یادآور شد: قبل از اینکه انقلاب شروع شود شعار مرگ بر شاه به‌صورت دسته‌جمعی در تاکستان به‌عنوان اولین شهر کشور مطرح شد.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور بیان کرد: در این حوادث عده‌ای از مردم مطالبه گر بودند و حرف‌های حقی داشتند که بگویند، اما صف محدودی به میان آن‌ها آمدند و حرکت مخربی انجام دادند که ما تأیید نمی‌کنیم.

رحمانی خاطرنشان کرد: مردم تاکستان همواره همراه بودند در همین دوره در کولاک اخیر مردم شهرستان تاکستان که در مسیر راه بودند حدود ۷ هزار نفر را به مدت ۴ شبانه‌روز پذیرایی کردند.

وی افزود: این انقلابی بودن و پیرو رهبری بودن مردم به‌صورت پیوسته در تاکستان وجود دارد، ما انتظار داریم که این سفر منشأ خیروبرکتی باشد که برای مردم محسوس و ملموس باشد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ناخدمتی‌های ادارات را به‌پای نظام می‌نویسند، خاطرنشان کرد: در ادارات استان برخی مدیران نسبت به مردم کم‌لطفی می‌کنند و برخورد جناحی و سیاسی می‌کنند، مردم از این برخورد جناحی ناراضی هستند درحالی‌که مردم صاحب انقلاب و ولی‌نعمت ما هستند.

وی ضمن قدردانی از همه دولتمردان افزود: مردم ما عدالتی را می‌خواهند که در سایه آن به خواسته‌های خود برسند، ما دردهای زیادی داریم که بیشتر آن‌ها ریشه در فقر دارد.

طاهرخانی بیان کرد: امید مردم تاکستان به این سفر است که نتایج خوبی داشته باشد، یک روز را هم به بازدید از بخش‌ها نیز اختصاص دهید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: