• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-2697-5
  • خبرنگار : 59022
  • منبع خبر : گفتگو

افتتاح و بهره‌برداری از 6 طرح آب‌رسانی در تاکستان

همزمان با ایام الله دهه فجر 6 طرح آب‌رسانی، حفر چاه و پروژه توسعه شبکه داخلی روستایی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رامین یعقوبی رئیس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: از 13 پروژهٔ آب‌رسانی استان در سال جاری، بیشترین پروژه‌ها اختصاص به شهرستان تاکستان داشت که ازجملهٔ این پروژه‌های شاخص می‌توان به حفر و لوله‌کشی چاه روستاهای خرم‌آباد و لازجرد از توابع بخش اسفرورین، توسعهٔ شبکه داخلی و حفر چاه روستاهای شیزند، رحیم‌آباد و پناه‌آباد از توابع بخش خرمدشت و حفر چاه و توسعهٔ شبکه داخلی روستای شاکین از توابع بخش ضیاآباد می‌توان یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: برای بهره‌برداری و افتتاح این 6 طرح آب‌رسانی با مجموع اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 790 میلیون تومان هزینه شده است.

یعقوبی ضمن اشاره به دو نوع مدیریت مصرف و تولید آب روستایی گفت: با توجه مصرف سه برابری بعضی از روستاها نسبت به شاخص موردنظر سهمیه آب و همچنین با در نظر گرفتن کاهش بارندگی‌ها در چند سال اخیر به مردم روستاها نسبت به‌صرفه جویی و مصرف صحیح آب تأکید می‌شود.

در پایان یعقوبی رئیس اداره آب فاضلاب روستایی یادآور شد: این طرح‌ها در راستای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق آرمان‌های دولت تدبیر و امید برای خدمت‌رسانی به روستاها آماده بهره‌برداری شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: