• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3592-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

محمدی: خدمات 40 ساله انقلاب قابل‌مقایسه با کل تاریخ کشور نیست

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: خدماتی که در عمر نظام جمهوری اسلامی  اتفاق افتاده با آنچه در کل تاریخ این کشور بوده، قابل‌مقایسه نیست چرا که در حوزه‌های مختلف شاهد رشد و پیشرفت چشمگیر هستیم.

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: عدد چهل نشان از کمال، بلوغ و رشد کامل است که الحمدالله نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم در سن چهل‌سالگی گذاشته است.

وی تصریح کرد: خدماتی که در عمر نظام جمهوری اسلامی  اتفاق افتاده با آنچه در کل تاریخ این کشور بوده، قابل‌مقایسه نیست چرا که در حوزه‌های مختلف شاهد رشد و پیشرفت چشمگیر هستیم.

محمدی ادامه داد: تعداد 170 هزار دانشجو به 5 میلیون نفر افزایش‌یافته است که این نشان از بلوغ و اهمیت دست‌یابی به دانش و علم در کشور و انقلاب اسلامی دارد.

رئیس کمیسون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه‌های مختلف علمی، خطوط ریلی، بهداشت و درمان و بسیاری از دیگر حوزه‌ها و عرصه‌های موجود شاهد آن هستیم که خدمات 40 سال اخیر بسیار قابل توجه بوده و چندین برابر افزایش داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: