• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3692-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

زاهدی: حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهد مردم پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند

استاندار قزوین گفت: مردم همیشه در صحنه با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ثابت خواهند کرد همچنان پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و از نظام، رهبری، دولت و همه ارکان نظام اسلامی خود همانند همیشه دفاع خواهند کرد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با حضور مردم به پیروزی رسید و با حضور آن‌ها از تمامی سختی‌ها و بحران‌ها از جمله دفاع مقدس، تحمل تحریم‌ها و امثال آن عبور کرده است.

وی با بیان اینکه حضور مردم بی‌شک ازاین‌پس نیز ادامه خواهد داشت، افزود: برای نظام اسلامی در این مرحله و برهه از انقلاب حضور در راهپیمایی 22 بهمن بسیار حائز اهمیت است.

زاهدی تصریح کرد: این اطمینان را داریم که مردم همیشه در صحنه، با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ثابت خواهند کرد همچنان پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و از نظام، رهبری، دولت و همه ارکان نظام اسلامی خود همانند همیشه دفاع خواهند کرد.

این مسئول با اشاره به ورود انقلااب اسلامی در 40 سالگی عنوان کرد: چهل‌سالگی دوران پختگی محسوب می‌شود ازاین‌رو باید در عملکرد خود توجه کنیم و اگر دچار اشتباه و کمی و کاستی هستیم، نسبت به آن بازنگری داشته باشیم.

استاندار قزوین در پایان خاطرنشان کرد: با بازنگری نسبت به عملکرد خود می‌توانیم همت خود را در جهت ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم را به کار بگیریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: