• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3992-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

سید حسین نقوی حسینی: هرکسی از مدار ولایت خارج شود به فتنه می‌پیوندد

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید پیرو ولایت‌فقیه باشیم چراکه هرکس از مدار ولایت و آرمان انقلاب خارج شود به فتنه می‌پیوندد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سید حسین نقوی حسینی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن که صبح امروز با حضور پرشکوه مردم قزوین در چهارراه شهدا برگزار شد، تصریح کرد: امروز ملت ایران، جمهوری اسلامی را باعزت در دنیا به‌عنوان یک کشور مستقل و آزاد معرفی کردند.

وی افزود: ایران یک نظام مردم‌سالار است که دشمنان همواره به دنبال ایجاد توطئه علیه آن هستند، از روز اول پیروزی انقلاب توطئه و فتنه دشمنان شروع شد و همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فتنه ۸ سال دفاع مقدس شهدای زیادی به همراه داشت، در این فتنه کشورهای زیادی از صدام حمایت کردند اما ملت ایران پیروز شد.

وی تأکید کرد: مردم ۸ سال در برابر فتنه‌ها ایستادگی کردند و در مقابل آن سربلند شدند، اما دشمن دست از فتنه برنداشت و به سراغ تحریم و سیاست رفت و تحریم‌هاست مختلفی انجام داد که مردم ایستادند و پیروز شدند.

نقوی حسینی یادآور شد: در فتنه سال ۸۸ نیز دشمنان از همه نیروها و رسانه‌های خود استفاده کردند که ایستادگی مردم باعث ریشه‌شکنی آن فتنه شد و مردم پیروز شدند.

وی بیان کرد: اگر کسی خیال می‌کند دشمنی آمریکا نسبت به انقلاب از ۴۰ سال پیش کمتر شده است یا غافل است یا خائن است دشمنی آمریکا علیه ایران ده برابر شده است، چون عزت و پیروزی مردم و رهبری هوشمند ولایت‌فقیه را می‌بینند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه باید پیرو ولایت‌فقیه باشیم چراکه هرکس از مدار ولایت و آرمان انقلاب خارج شود به فتنه می‌پیوندد یا حصرنشین یا بست‌نشین می‌شود.

وی ادامه داد: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از همه امکانات. خود استفاده می‌کنند و از اعتراضات و نارضایتی‌ها بهره‌برداری می‌کنند، اعتراضاتی که با فشار اقتصادی و تحریم توسط خودشان ایجاد شده است.

نقوی حسینی تأکید کرد: اعتراضات ملت در بسیاری از مباحث حق است، باید به مردم خدمت کرد و الگوی ما باید امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باشد که در ساده‌ترین وضعیت زندگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مگر رهبر انقلاب در رفاه است و در ویلا زندگی می‌کند، ما انتظار داریم مسئولان دولت و مجلس از رهبری پیروی کنند و رهبر را الگوی خود قرار دهند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم از فساد اقتصادی و اختلاس ناراحت هستند، تجمل‌گرایی و رفاه‌زدگی مدیران نظام باعث ناراحتی مردم شده است.

وی تأکید کرد: مردم وقتی می‌بینند که مدیری هزار و ۳۰۰ شرکت دارد و خانواده‌اش در آمریکا و کانادا زندگی می‌کنند ناراحت می‌شوند.

نقوی حسینی بیان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه دارای عزت و سربلندی در دنیا است و دشمنان ملت که سرکردگان قدرت‌های جهانی هستند در مقابل ملت به وحشت افتادند.

وی افزود: امروز همه رسانه‌های دنیا چشمشان به تحلیل‌های رهبر ایران است، انتظار داریم دولت هم‌تراز و خدمتگزار ملت باشد، دولت انقلابی و شجاع مثل ملت درصحنه باشد و اراده انقلابی مردم را به دشمن نشان دهند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غربی‌ها به دنبال نابودی ایران هستند،، مگر توافق و مذاکره نکردیم، آمریکا عهدشکنی کرد، ما که به همه تعهدات خود عمل کردیم.

وی افزود: دستگاه دیپلمات ما باید هوشیار باشد و گول لبخندها را نخورد دشمن ما مشخص است، ملت ایران تا پای جان به‌پای آرمان‌ها ایستاده‌اند.

نقوی حسینی بیان کرد: ملت ایران از اصول و دستاوردها و ولایت نمی‌گذرند و از مدیر ناتوان نمی‌گذرند، از دولت انتظار داریم به مردم خدمت و با مفاسد اقتصادی مبارزه کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: