• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12090-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین:

در صورت بارش برف آماده‌ایم

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین اعلام کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه بارشی به کشور سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حالت آماده‌باش بوده و در صورت بارش برف، عملیات برف‌روبی را در سراسر شهر قزوین و مناطق منفصل شهری آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ورود سامانه بارشی به کشور و احتمال بارش‌های پراکنده باران و برف در استان قزوین از اواسط هفته آینده، کلیه عوامل ستادی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حالت آماده‌باش بوده و در صورت بارش برف، عملیات برف‌روبی را در سراسر شهر قزوین و مناطق منفصل شهری آغاز خواهد کرد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین افزود: با توجه به مصرف تمامی مواد یخ‌زدا در پی بارش برف اخیر، کار خرید ماسه و مواد یخ‌زدا از سوی این سازمان به انجام رسید.

وی تصریح کرد: تمامی مخازن مواد یخ‌زدا در سراسر شهر قزوین مجدداً تجهیز شده و انبارهای سازمان نیز مجهز و آماده ارائه خدمات هستند.

منتظری تصریح کرد: درصورتی‌که بارش به‌صورت باران باشد نیز، تمامی جوی‌ها و نهرهای سطح شهر لایروبی گردیده و امیدواریم شاهد هیچ نوع آب گرفتی در سطح معابر، خیابان‌ها و یا کوچه‌ها نباشیم.

وی با اشاره به امکانات خوب سازمان خود به هنگام بارش برف و باران تصریح کرد: در صورت بارش برف و نیاز به عملیات برف‌روبی و یخ‌زدایی تمامی کارکنان ستادی و عملیاتی اینت سازمان با تمام امکانات فنی و خودرویی خود درصحنه حاضرشده و فعالیت خود را جهت تأمین رفاه و آسایش شهروندان محترم آغاز خواهند کرد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین تشریح کرد: پس از بارش برف و در راستای جلوگیری از بحران در شهر قزوین عوامل اجرایی این سازمان در چند شاخه کار خود را آغاز کردند. عده‌ای با به‌کارگیری خودروهای سبک و سنگین عملیات برف‌روبی را در خیابان‌ها، معابر و اماکنی حساس به فعالیت پرداختند و در کنار آنان نیز، بخش دیگری هم عملیات برف‌روبی را در کوچه‌ها و معابری که امکان فعالیت خودرو و یا تردد آن‌ها میسر نبود، به انجام رساندند.

منتظری ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با این سازمان گفت: از عموم همشهریان محترم تقاضا می‌شود تا در صورت بارش برف، از پارک خودروهای خود در ورودی کوچه و معابر تنگ خودداری نموده و از تخلیه برف منازل به داخل کوچه‌ها خودداری کنند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در پایان اعلام کرد: شماره تلفن‌های مرکز 137 شهرداری قزوین و 33367765 این سازمان آماده دریافت نظرها، پیشنهادها و انتقادهای همشهریان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: