• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12190-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون عمرانی استاندار قزوین:

انتخاب مدیر زن در بخش روستایی، نشان‌دهنده توجه به بانوان است

معاون عمرانی استاندار گفت: انتخاب معاون سابق مدیرکل ستاد امور روستایی به‌عنوان مدیرکل این ستاد، منجر به امید به ارتقاء در بین حوزه ستادی و کارمندی و همچنین توجه به بانوان روستایی می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری با اشاره به انتخاب یک زن مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین اظهار کرد: توجه به اشتغال و مسائل فرهنگی بانوان روستایی، مدیریت بانوان، امید به ارتقا در حوزه ستادی و کارمندی از مزایای انتخاب خانم نجفی است.

وی در رابطه با فعالیت‌های ستاد امور روستایی استان افزود: اسم مجموعه روستایی قزوین در همه حوزه‌های ستادی و شوراها، نهاد ریاست جمهوری شناخته‌شده است و این مجموعه نقش الگویی پیداکرده است.

معاون عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: توجه به محیط‌زیست در روستاها اهمیت یافته و ماشین‌های جمع‌آوری زباله برای روستاها در قزوین تحقق‌یافته است.

فرخزاد گفت: مسائل روستایی در سال‌های اخیر توسط دولت موردتوجه بیشتر قرارگرفته و افتتاح پروژه‌هایی که در دهه فجر در استان داشته‌ایم، از سال ۹۲ تا امسال از ۱۰ به ۱۰۴ میلیارد افزایش‌یافته است، این رشد نشان‌دهنده توجه دولت به بخش خدمات‌رسانی و عمرانی روستاها است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: