• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-4592-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقدیر از خلق حماسهٔ عظیم «بصیرت و حضور بی‌منت مردم در 22 بهمن تماشایی»

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین با صدور پیامی از خلق حماسهٔ عظیم «بصیرت و حضور بی‌منت مردم در 22 بهمن تماشایی» تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین در پیامی از خلق حماسهٔ عظیم «بصیرت و حضور بی‌منت مردم در 22 بهمن تماشایی» تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: حضور حماسی و انقلابی ملت شهیدپرور و همیشه درصحنهٔ ایران اسلامی در آوردگاه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله‌العالی» بود و برگ زرین دیگری در تاریخ پرفروغ و افتخار ملت بزرگ و غیور ایران که در طلیعه چهلمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل چشم جهانیان به منصه ظهور رسید.

در این پیام آورده شده است: هزاران درود بر مردمی که در ۲۲ بهمن، بر استکبار جهانی فریاد زدند که دست‌بسته نیستند و آزاد و آزاده هستند.

در ادامه این پیام عنوان‌شده است: بی‌تردید آنچه حماسه‌هایی ازاین‌دست را خلق می‌کند، اعتماد ملت به رهبر و مقتدایشان حضرت امام خامنه‌ای و اعتقاد به آرمان‌های اصیل انقلاب است که همواره با کمترین هزینه، بزرگ‌ترین تهدیدات علیه این کشور را خنثی کرده و خود اصلی‌ترین عامل پیشرفت، اقتدار و امنیت در ایران است.

در این پیام آمده است: چنین حضور بی‌منت و مقتدرانه‌ای، افزون بر دلگرمی مسئولان، وظیفه دولتمردان را برای در اولویت قرار دادن رفع مشکلات مردم، سنگین‌تر از پیش می‌کند و این کمترین قدردانی و شکرانه‌ای است که باید به‌پاس حمایت‌های این ملت شجاع و غیور از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، به آن‌ها تقدیم کرد.

در ادامه آورده شده است: این حضور پرامید نشان داد تنگناها و مشکلات هرگز به باور انقلابی مردم آسیبی وارد نیاورده و چیزی از عزم پولادین آن‌ها در مقابله با دشمن و عشق سرشارشان به رهبری و پاسداشت عزت و افتخاراتشان کم نکرده است. اما این مسئولان و متولیان امور هستند که باید خود را وامدار این مردم بدانند و بیش از گذشته در عمل به وظیفه خود در مقابل آن‌ها همت کنند.

در این پیام آورده شده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین در طلیعهٔ چهلمین بهار عزت و آزادی پیروزی انقلاب اسلامی ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال و ابراز افتخار و سربلندی به وجود ملتی هوشیار و غیرتمند، از جوشش ایمان و تجلی بصیرت از حضور انقلابی قزوینیان غیور و ولایی استان، اعم از شهری و روستایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن که نشان دادند مسیرشان همان راه امام (ره) راه ولایت و راه شهیدانی است که با خون‌های مطهر خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری نمودند، قدردانی و تشکر کرده. و این‌همه شور و شعور را پاس داشته و این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک و دستان و بازوان پرمهر همهٔ خالقان این حماسهٔ شکوهمند و فجرآفرینان و فجر باوران انقلاب اسلامی را بوسه‌باران می‌کند.

در پایان این پیام آمده است: در این میان نیز سپاس بی‌کران خود را از اصحاب محترم رسانه، جراید، مطبوعات، خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری تحلیلی، به‌ویژه صداوسیما در پوشش خبری و انعکاس گسترده و مناسب، که خرسندی شیفتگان انقلاب اسلامی را در سراسر جهان موجب شدند صمیمانه سپاسگزاری می‌گردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: