• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12590-5
  • خبرنگار : 59012
  • منبع خبر : گفتگو

عضو شورای اسلامی شهر قزوین تأکید کرد:

عدم توسعه پایدار در مناطق منفصل شهری

عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در حوزه‌ی مناطق منفصل شهری نتوانسته‌ایم به توسعه‌ی پایدار برسیم و البته امکانات نیز به صورت عادلانه در بین منلاطق تقسیم نشده است.

احد چگینی عضو شورای اسلامی شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
اظهار کرد: ادامه‌ مسیر توسعه‌ شهر باید دغدغه  اصلی اعضای شورای اسلامی شهر باشد و  بتوانیم با تلاش و کوشش گام‌های مؤثری را برداریم.

وی افزود: باید در مسیر عمران، آبادانی و تخصیص اعتبارات به‌صورت عادلانه گام برداشت تا بتوان شاهد رشد و توسعه همه جانبه شهر باشیم که این امر یکی از دغدغه‌های اصلی شورا است.

چگینی خاطر نشان کرد: پیشرفت و حرکت شورا به طرف رشد و توسعه شهر نیازمند استفاده از تجارب و پرهیز از سیاسی‌کاری است بنابراین توجه به این موارد می‌تواند سبب رشد و توسعه شهر شود.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به اینکه مشکلات موجود در نواحی شهری از جنبه‌های مختلف باید بررسی شود گفت: نمی‌توان مشکلات شهری را در یک حوزه عنوان کرد بلکه حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی، فرهنگی و عمرانی باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: زیر ساخت‌های لازم در حوزه گردشگری فراهم نشده است و ما در حال حاضر برای جذب گردشگر مشکل داریم چرا که اقدامات مؤثری در زمینه معرفی آثار تاریخی انجام نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین در پایان گفت: در حوزه‌های فرهنگی باید آموزش شهروندی را پررنگ‌تر کرده و عمران و ساخت‌و‌ساز‌ها را با سامان‌دهی بهتر انجام دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: