• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-13190-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

ضوابط استاندارد ریشه در باور ذهنی ما دارد

استاندار قزوین گفت: رعایت استاندارد از آسیب زدن به جان و مال مردم جلوگیری می‌کند که این امر ریشه در باور ذهنی دارد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، عبدالمحمد زاهدی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل استاندارد قزوین، با اشاره به راهپیمایی گسترده مردم در 22 بهمن اظهار کرد: مردم با حضور گسترده خود نشان دادند که همواره پای نظام و ولایت‌فقیه ایستاده‌اند.

وی افزود: جلسات تقدیر و تودیع حال و هوای خاصی دارد، در مدت ۵ ماهی که در قزوین هستم طاهری را به‌عنوان یک مدیر پرتلاش و متخصص شناختم.

استاندار یادآور شد: تأکید بر رعایت قوانین و مقررات در کار با ویژه در بحث سلامت کار بسیار پسندیده‌ای است.

وی افزود: وقتی مدیری خوشنام از یک استان می‌رود سخت است، استان قزوین در حوزه کار سازمان استاندارد فعالیت‌های زیادی دارد، چراکه استان قزوین استانی صنعتی، گردشگری و کشاورزی است.

زاهدی بیان کرد: در اسلام قاعده‌ای داریم به نام لاضرر و از طرفی سبک زندگی ایرانی و اسلامی مورد تأکید مقام معظم رهبری است، که این دو زمانی محقق می‌شود که استانداردها رعایت شود.

وی تصریح کرد: وقتی به لباس خود در باور دینی نمی‌توانیم آسیب برسانیم، طبیعتاً نباید کاری کنیم که اموال عمومی و ثروت ملی آسیب ببیند و هدر رود.

استاندار اظهار کرد: هر چه که ما داریم درواقع نوعی ثروت ملی است، توجه به ضوابط و مقررات استاندارد ریشه در باورهای دینی ما دارد.

وی افزود: اگر آسانسور درست می‌کنیم باید به‌گونه‌ای باشد که به کسی آسیب نرساند و این در همه حوزه‌ها صادق است، در ساختمان‌سازی اگر ضوابط رعایت نشود گناهی انجام دادیم که ثروت را از بین بردیم یا به جان مردم آسیب زدیم.

زاهدی بیان کرد: وظیفه و مسئولیت سازمان ملی استاندارد مسئولیت مهمی است، حفظ سلامت مردم و حفظ اموال عمومی در این میان اهمیت بالایی دارد.

وی افزود: اگر مردم و دستگاه‌های متولی درزمینهٔ استاندارد همکاری نداشته باشند مردم متضرر می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: