• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-4194-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولین همایش فعالان شبکه‌های اجتماعی قزوین برگزار شد

مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: اولین همایش فعالان شبکه‌های اجتماعی استان قزوین باهدف بررسی فرصت‌های فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، سعید پورایمانی در اولین همایش فعالان شبکه‌های اجتماعی استان قزوین که در سالن باغستان قزوین برگزار شد، تصریح کرد: بررسی ارائه راهکارهای کسب‌وکار دیجیتال برای ایجاد اشتغال‌زایی در فضای مجازی از دیگر اهداف این همایش است.

وی افزود: این همایش با حضور مدیران و فعالان شبکه‌های اجتماعی برگزارشده است که تصمیم داریم سالانه چندین همایش با این مضمون برگزار شود.

مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین یادآور شد: برای توانمندسازی افراد ما نیازمند برگزاری همایش‌های مستمر هستیم، بنابراین در نظر داریم که مجمعی با حضور دستگاه‌های مرتبط با فضای مجازی تشکیل شود تا با برنامه‌ریزی‌های لازم برای استمرار همایش صورت بگیرد.

از فرصت‌های فضای مجازی باید استفاده کرد

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین نیز در این مراسم تصریح کرد: فضای مجازی یکی از حوزه نایب است که به‌شدت مورد دغدغه کشورها مختلف است و همه کشورهای این فضا را در زمینه فرصت و تهدید مورد پایش قرار می‌دهند.

وی افزود: کشور ما در حوزه فضای مجازی قابلیت خوبی پیدا کرده است، عرصه‌های جدید دفاع و تهاجم رویکردش تغییر کرده و عرصه‌های دفاعی و نظامی کمرنگ شده است.

افشار تصریح کرد: خیلی از کشورها از فضای مجازی استفاده می‌کنند چراکه این فضا سبک زندگی، اعتقادات و حتی شرایط دفاعی را تحت تأثیر قرار داده است.

وی افزود: وقتی از فناوری‌های مختلف استفاده می‌کنیم باید بدانیم که در کنار فرصت‌های موجود تهدیدها را نیز باید شناسایی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: