• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-3094-5
  • خبرنگار : 59008
  • منبع خبر : گفتگو

علی غلامی بازیگر نقش کامران در سریال رنج پنهان:

قلمرو ذهن خلاق، مرز نمی‌شناسد

بازیگر نقش کامران در سریال رنج پنهان گفت: فیلمنامه سریال رنج پنهان توسط یک نویسنده قزوینی نوشته شده و این نشان می‌دهد ذهن مرز نمی‌شناسد؛‌ مهم نیست در تهران،‌ قزوین و یا جایی دورافتاده باشی مهم شناسایی توانایی و خلاقیت هنرمندان و اعتماد کردن به آن‌هاست.

علی غلامی در گفتگو با خبرنگار ايسنا منطقه قزوین، خاطرنشان کرد: میرباقری کارگردانی فوق‌العاده باهوش، دقیق و سخت‌گیری است که من با مجموعه روزهای بهتر توفیق همکاری با این کارگردان را داشتم و برای این نقش هم قرعه به نام بنده افتاد.

وی افزود: علاوه بر اینکه کار کردن با بیژن میرباقری برای من لذت‌بخش است؛ داشتن نگاه جدید و بکری که در فیلمنامه این سریال وجود دارد اشتیاق مرا برای کار کردن مضاعف کرد.

بازیگر نقش کامران اظهار کرد: فیلمنامه سریال رنج پنهان توسط یک نویسنده قزوینی نوشته شده و این نشان می‌دهد ذهن مرز نمی‌شناسد؛‌ مهم نیست در تهران،‌ قزوین و یا جایی دورافتاده باشی مهم شناسایی توانایی و خلاقیت هنرمندان و اعتماد کردن به آن‌هاست.

این دانش‌آموخته رشته تئاتر گفت: پیش‌ازاین علاوه بر کار تئاتر با مهران مدیری در سریال در حاشیه 2 و سروش صحت و حسین سهیلی زاده همکاری داشته‌ام.

غلامی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های کامران خاطرنشان کرد: کامران یک چریک است که با رژیم شاهنشاهی مبارزه می‌کند و پس از گذشت چند قسمت از سریال، می‌بینیم کامران در اوج خشونت عاطفه دارد و نمی‌تواند این حس را در خود سرکوب کند.
 
وی در پایان با اشاره به بازدید از خانه بهروزی و بازار سنتی در بافت تاریخی قزوین خاطرنشان کرد: پیش‌ازاین قزوین نیامده بودم اما در چند روز تصویربرداری متوجه شدم این شهر علاوه بر تاریخ غنی، مردمی صبور و آرام دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: