• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3091-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

13 فقره پروانه بهره‌برداری صنایع تبدیلی کشاورزی در استان قزوین صادر شد

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون؛ 13 فقره پروانه بهره‌برداری صنایع تبدیلی کشاورزی در استان صادرشده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ابرادات مصلایی اظهار کرد: این تعداد پروانه با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر 176 میلیارد و 930 میلیون ریال و ظرفیت 70 هزار و 540 تُن درزمینهٔ تولید و بسته‌بندی محصولات کشاورزی صادرشده است.

وی ادامه داد: با بهره‌برداری از این واحدهای تولیدی؛ زمینه اشتغال 320 نفر در استان فراهم‌شده است.

مصلایی تصریح کرد: همچنین طی این مدت 25 جواز تأسیس با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر 667 میلیارد و 505 میلیون ریال و ظرفیت 144 هزار و 202 تُن محصولات کشاورزی در استان صادرشده که زمینه اشتغال برای 584 نفر ایجاد خواهد شد.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در ادامه اولویت‌های سرمایه‌گذاری در بخش صنایع تبدیلی و غذایی در استان را؛ سورت و بسته‌بندی سبزیجات تازه و انواع میوه به روش انجماد سریع (IQF)، صنایع تولید و بسته‌بندی آجیل و خشکبار، فراوری محصول گوجه‌فرنگی، احداث سردخانه‌های بالای صفر و زیر صفر؛ کشمش، فرآوری و بسته‌بندی زیتون، ترمینال ضبط و فرآوری پسته، تولید و بسته‌بندی انواع کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی، را از دیگر اولویت‌های سرمایه‌گذاری در بخش صنایع تبدیلی و غذایی برشمرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: