• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4994-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار قزوین:

ایرانیان با روحیه ایثار اجازه دستیابی دشمن به نقشه‌های شومش را نمی‌دهند

استاندار قزوین در مراسم ترحیم ام الشهداء حاجیه‌خانم فاطمه کشاورز قزوینی والده سه شهید و یک جانباز والامقام در شهر سیردان مرکز بخش طارم سفلی گفت: مادران شهدا ایثارگران واقعی جامعه هستند و بزرگ‌ترین پشتیبانان رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل بوده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
عبدالمحمد زاهدی در مراسم ترحیم ام الشهداء فاطمه کشاورز قزوینی مادر شهیدان سید ساجدین، سید عابدین و فضائل و جانباز سرافراز سید حسام موسوی در شهر سیردان طارم سفلی اظهار کرد: مادران شهدا همواره مورداحترام ویژه ملت قرار دارند چراکه آن‌ها با ایثار و گذشت خود و تقدیم فرزندانشان به ما امنیت، عزت و اقتدار را ارمغان بخشیدند.

وی اضافه کرد: در چنین شرایط سختی مادران، فرزندان خود را با اشتیاق و باهدف جلب رضایت خداوند و درراه اسلامی به جبهه‌ها می‌فرستادند.

استاندار قزوین بابیان اینکه دوران دفاع مقدس، یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های چند قرن اخیر بود که در آن ایران یک‌طرف و همه دنیا در سوی دیگر قرار داشتند، خاطرنشان کرد: اگر در آن مقطع شاهد ایثارگری مادران شهدا و حضور شهیدان و رزمندگان فداکار اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل نبودیم، سرنوشت میهن اسلامی مشخص نبود.

وی گفت: امروز در مراسم ترحیم مادری حضور پیداکرده‌ایم که مادر سه شهید و یک جانباز است، شما ببینید یک مادر زمانی که فرزندش سرش درد می‌گیرد چه حالی می‌شود حال اینکه این مادر سه جوان برومندش شهید می‌شوند و خم به ابرو نمی‌آورد.

زاهدی بابیان اینکه باید به خود ببالیم که حماسه‌های بزرگی همچون دفاع مقدس را آفریده‌ایم، عنوان کرد: ملت ما ملتی مؤمن، مبارز و خداباور و ولایت‌مدار هستند که در مقابل دشمنان ترسی به دل راه نمی‌دهد و آماده ایثار و شهادت هستند و با چنین روحیه‌ای اجازه دستیابی دشمن به نقشه‌های شومش را نمی‌دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: