• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3891-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید استاندار قزوین از سومین نمایشگاه ملی توانمندی‌های روستایی و عشایری

استاندار قزوین از سومین نمایشگاه ملی توانمندی‌های روستایی و عشایری در تهران بازدید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در بازدید از نمایشگاه ملی توانمندی‌های روستایی و عشایری اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جامعه روستایی است که در نقش مؤثری در استقلال اقتصادی و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دارند.

وی افزود: برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها علاوه بر اینکه مبادلات اقتصادی بین استان‌ها را فراهم می‌کند به معرفی فرهنگ‌ها، سنت‌ها و مراسم اقوام و فرهنگ‌های مختلف در مناطق روستایی ایران منجر می‌شود.

استاندار گفت: امروزه بیش از گذشته باید با فراهم کردن خدمات و ارائه تسهیلات زمینه رونق تولید و اشتغال در مناطق روستایی فراهم شود تا شاهد ماندگاری جمعیت روستاییان باشیم.

زاهدی گفت: امروزه گردشگری روستایی از بسترهای جدید و مناسب برای رونق اقتصادی و معرفی توان و فرهنگ روستاها است که آن‌گونه که باید هنوز در دستور کار مدیران قرار نگرفته است و باید به جد در دستور کار قرار بگیرد و دولت آمادگی پرداخت تسهیلات و حمایت از طرح‌های این حوزه را دارد.

به گزارش ایسنا، سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری سه‌شنبه پانزدهم اسفند تا هجدهم اسفندماه در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، در این نمایشگاه 430 شهرستان از 31 استان کشور حضور داشتند و استان قزوین نیز حضور داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: