• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-5294-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خواستار شد:

تلاش مدیران برای ثبت خاطرات خوش در ذهن گردشگران نوروزی در قزوین

مدیرکل امور اجتماعی استانداری گفت: با تمهیدات مناسب فراهم‌شده از سوی دستگاه‌های اجرایی و تأمین نیازها، باید تلاش شود تا گردشگران نوروزی از قزوین خاطرات خوشی را تجربه کنند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با اشاره به آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای تمهیدات سفر و پذیرایی از مسافران نوروزی اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان باید با برنامه‌ریزی منسجم و هماهنگ پیش‌بینی‌های لازم را داشته باشند تا کارها به‌خوبی انجام شود.

وی افزود: باید با آسیب‌شناسی مشکلات سال‌های گذشته کاری کنیم تا نواقص نوروز قبل را نداشته باشیم تا رضایت مردم جلب شود.

بیدخام بیان کرد: برخورد مناسب با مسافران، ارائه تسهیلات روان و به‌موقع، رعایت کیفیت و مرغوبیت کالا در ایام نوروز و خدمت‌رسانی شایسته به گردشگران باید سرلوحه کار همه مسئولان استان باشد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تصریح کرد: از نمایندگان بازرسان دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم اشکالات موجود را بررسی کرده و رفع کنند تا در هنگام مراجعه مردم کمبودی نداشته باشیم.

وی بیان کرد: مدیران باید در ایام نوروز در دسترس باشند و یا نماینده آن‌ها بتواند پاسخگوی مردم باشد که در این راستا از پراکنده‌کاری هم جلوگیری شود.

بیدخام گفت: افرادی که قزوین را برای مسافرت‌های نوروزی انتخاب می‌کنند باید بتوانند خاطراتی خوش در این استان داشته باشند و با رضایت این شهر را ترک کنند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین یادآور شد: باید نمازخانه‌های بین‌راهی و مجتمع‌های اقامتی، سرویس‌های بهداشتی، پارکینگ‌ها، اقلام موردنیاز مسافران تأمین شود تا هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

وی مطرح کرد: در سال‌های اخیر اقدامات خوبی برای معرفی مناطق گردشگری استان صورت گرفته و اگر بتوانیم گردشگران بیشتری را به استان جذب کنیم موجب نشاط و شادابی مردم و رونق اقتصادی منطقه می‌شود.

بیدخام اضافه کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی در ایام نوروز باید جدی گرفته شود تا در کنار نشاط و شادی منطقی و در چارچوب به شعائر دینی و شرعی هم توجه شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: