• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9790-5
  • خبرنگار : 59002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دیدار جمعی از جوانان شهر مسیب عراق با رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین

جمعی از جوانان و فعالان مذهبی و فرهنگی شهر مسیب عراق با رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین جمعی از جوانان و فعالان فرهنگی مذهبی شهر مسیب عراق پیش از ظهر امروز با حامد کبودوند رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین دیدار و گفتگو کردند.

در این مراسم که در دفتر ستاد عتبات عالیات استان قزوین برگزار شد، حامد کبودوند اظهار کرد: بازسازی شهر مسیب بدون حمایت جوانان و مردم عراق مخصوصا شهر مسیب ممکن نیست.

وی ادامه داد: عتبات مقدسه عراق به نقطه اشتراک مردم عراق و ایران تبدیل شده‌اند و این نقطه مشترک و وحدت باید روز به روز با حمایت مردم این دو کشور و بدون نگاه قومیتی تقویت شود.

کبودوند افزود: طرح توسعه حرم طفلان مسلم آماده شده و امیدواریم با مشارکت جوانان شهر مسیب شاهد اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن باشیم.

وی اضافه کرد: در این طرح شاهد توسعه همه جانبه حرم خواهیم بود و تمام ساخت‌وسازها بر اساس طرح جامع توسعه خواهد بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین بیان کرد: حرم دوطفلان مسلم و ارتباط مردم قزوین با شهر مسیب انس و الفتی بسیارزیادی در بین مردم این دو شهر ایجاد کرده و امیدوارم این امر استمرار یابد.

حسین مؤید از فعالان فرهنگی و مذهبی شهر مسیب عراق نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات ستاد عتبات عالیات استان قزوین گفت: خدمات ستاد عتبات عالیات استان قزوین در شهر مسیب بیش از هر زمانی واضح و آشکار است و شاهد تحول در  حرم دوطفلان هستیم.

وی در پایان یادآور شد: قزوین به شهر دوم مردم مسیب تبدیل شده و بدون شک مسیب نیز در عراق به شهر دوم مردم قزوین تبدیل شده است و ما از این امر خرسند هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: