• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-892-5
  • خبرنگار : 59021
  • منبع خبر : گفتگو

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین:

سال 97 چیدمان جدیدی در مدیریت استان خواهیم داشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در خصوص اولویت‌های سال جدید گفت: برای سال 97 اولی‌ترین برنامه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری، ایجاد امنیت و آرامش، پرهیز از التهاب آفرینی سیاسی و ایجاد زمینه لازم برای توسعه پایدار خواهد بود، همچنین برای سال 97 چیدمان جدیدی در مدیریت استان خواهیم داشت.

علیرضا آشناگر در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، با تبریک فرا رسیدن سال نو اظهار کرد: در سال 1396 رویدادهای مهم و تأثیرگذاری در کشور و استان قزوین وجود داشت که از جمله آن می‌توان به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اشاره کرد که از مهم‌ترین اخبار سال 96 به شمار می‌رفت. 

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری به دلیل ملی بودن دارای اهمیت بسیار است که مردم ایران برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات حضور پیدا کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین عنوان کرد: انتخابات شوراها در سطح شهرها و روستاها برگزار شد که طی آن مردم در فرآیند تصمیم‌گیری برای مدیریت خود مشارکت جدی داشتند. 

این مسئول ادامه داد: حماسه ملت در انتخابات ریاست جمهوری فراموش‌نشدنی بود زیرا حضور مردم و اقدامات وزارت کشور و هیئت‌های اجرایی و نظارت زمینه‌ای را ایجاد کرد تا مردم در کمال آرامش در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

وی بیان کرد: در سال 96 با همراهی شورای تأمین، امنیت و آرامش در سطح استان برقرار شد و همین امر بستر فعالیت‌های اقتصادی را در قزوین فراهم کرد.

آشناگر تصریح کرد: سال 96 در سطح استان قزوین هیچ مشکل امنیتی در استان نداشتیم و با همراهی فرمانداران ناآرامی‌ها و تجمعات غیرقانونی با دقت مهار و کنترل شد.

این مسئول یادآور شد: در سال 96 تشکل‌های مردم‌نهاد رشد خوبی در استان داشتند که امیدواریم این روند در سال 97 نیز ادامه داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در خصوص اولویت‌های سال جدید گفت: برای سال 97 اولی‌ترین برنامه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری، ایجاد امنیت و آرامش، پرهیز از التهاب آفرینی سیاسی و ایجاد زمینه لازم برای توسعه پایدار خواهد بود.

وی اضافه کرد: همچنین گفت‌وگوی طیف‌های سیاسی، راه‌اندازی خانه احزاب در استان، تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد و برقراری گفت‌وگوی سیاسی و مسائل اجتماعی با این نهادها از دیگر برنامه‌های سال 97 خواهد بود.

آشناگر اعلام کرد: برای سال 97 چیدمان جدیدی در مدیریت استان خواهیم داشت تا زمینه اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید در قزوین فراهم شود.

وی نشاط سیاسی در استان با حفظ ارزش‌ها و باورهای دینی را از دیگر برنامه‌های معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در سال 97 برشمرد و افزود: همچنین پیگیری راه‌اندازی فضاهای فرهنگی از قبیل دارالقرآن، سالن‌های نمایش و تئاتر، کتابخانه مرکزی و شهرداران و نهادهای فرهنگی در اجرای این مهم در اولویت قرار دارند.

این مسئول تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بر مقابله با آسیب‌های فرهنگی تأکید زیادی دارند ازاین‌رو برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در مناطق حاشیه‌نشین برنامه‌های مختلفی را اجرا خواهیم کرد تا سطح این آسیب‌ها در استان کاهش پیدا کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال 97 با همراهی دستگاه‌های اجرایی، احزاب، تشکل‌ها و مردم در اجرای برنامه‌های این معاونت موفق باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: