• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8190-5
  • خبرنگار : 59001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جمع‌آوری 60 تُن پسماند در روز طبیعت

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین اعلام کرد: در روز طبیعت 60 تن انواع پسماند از نقاط مختلف شهری، نواحی منفصل، بوستان‌های درون‌شهری و مراکز تفریحی و گردشگری جمع‌آوری به مجتمع بازیافت محمدآباد منقل شد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین،
به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین، مجتبی منتظری، اظهار کرد: در این روز 90 نفر نیروی انسانی کار جمع‌آوری و انتقال پسماندها را بر عهده داشتند.

وی افزود: کارگران سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در روز طبیعت 60 تن انواع پسماند را از نقاط مختلف شهری، نواحی منفصل، بوستان‌های درون‌شهری و مراکز تفریحی و گردشگری جمع‌آوری کرده و جهت بازیافت به مجتمع محمدآباد منقل کردند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین تصریح کرد: در این روز علاوه بر استفاده از 12 دستگاه خودرو کمپرسی، 6 دستگاه وانت و 5 دستگاه نیسان از 14 دستگاه پرس مکانیزه نیز برای جمع‌آوری و انتقال پسماندها استفاده‌شد.

منتظری ضمن تقدیر از مردم در حفظ پاکیزگی بوستان‌های درون شهر، مراکز تفریحی و گردشگری به توزیع 5 هزار کیسه نایلونی جهت جمع‌آوری پسماند در روز طبیعت اشاره و خاطرنشان کرد: این تعداد کیسه در مبادی و خروجی‌های شهر، نواحی منفصل شهر، بوستان‌های درون‌شهری، مراکز تفریحی و گردشگری بین مردم توزیع‌شده بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: