• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8390-5
  • خبرنگار : 59006
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جوان‌ترین مدیر کل اقتصاد و دارایی کشور منصوب شد

مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین جوان‌ترین مدیرکل این حوزه در کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، محمدعلی قاسمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات استانداری  برگزار  شد،  تصریح کرد: یک دهه در استان قزوین خدمت و با ۶ استاندار در قزوین همکاری کردم.

وی افزود: اقتصاد و دارایی سازمانی است که ارتباط تنگاتنگی با اقشار مختلف مردم دارد، با توجه به اهداف و مأموریت‌های سازمان ارتباطات گسترده‌ای با سایر دستگاه‌ها داشتیم.

مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی استان قزوین اظهار کرد: مهمترین فعالیت ما نظارت بر اقتصاد و اموال منقول و غیرمنقول است، در طول سال‌های گذشته موفقیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف کسب کردیم و رتبه‌های اول تا سوم استانی و کشوری را به دست آوردیم.

وی بیان کرد: نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه هر کشور است بعد از ۱۱ سال ما مدیران بومی خوبی تربیت و شناسایی کردیم و در مجموعه اقتصاد دارایی فضای با نشاط فراهم کردیم و اصل سلسله مراتب اداری، سرعت پاسخگویی و کرامت ارباب رجوع را حفظ کردیم.

قاسمی خاطرنشان کرد: اقتصاد و دارایی به‌دور از نگاه و جناح سیاسی فعالیت خود را پی گرفت و رضایتمندی مردم را به دست آورد.

وی تأکید کرد: بعد از ۳۷ سال خدمت از کار اداری تصمیم بر بازنشستگی گرفته شد، باتوجه به تلاش‌مان مدیران بومی تربیت کردیم و مدیر جدید از معاونان جوان بنده بودند.

مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی یادآور شد: سازمان اقتصاد و دارایی جوان‌ترین سازمان است و سن اکثر کارکنان زیر ۳۰ سال است، بهنامی‌فر نیز جوان‌ترین مدیرکل امور اقتصادی کشور خواهد بود که با توجه به توانمندی انتخاب شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: